Gry

Aktualizacja Gwinta - zmiany, zmiany, zmiany

przeczytasz w 1 min.

Beta Gwinta zmieniła cyferkę na 0.8.72 - zmian jest naprawdę sporo, chociaż do pełnej wersji wciąż daleko...

Zgodnie z moimi precyzyjnymi obliczeniami 100000+ pozycja w rankingu nie pozwoliło mi zakwalifikować się do turnieju Gwinta. Zespół Gwinta obśmiał się pewnie jak norki i wysłał mi uprzejme powiadomienie.

Na otarcie łez dostałem (dostaliśmy) jednak aktualizację o numerku 0.8.72. Zmian jest naprawdę sporo, ale większość z nich dotyczy balansu rozgrywki i co za tym idzie - modyfikacji działania kart. Można zaobserwować również nowe grafiki w menu, pojawia się również opcja przeglądu aktualizacji. Co ciekawe z menu zniknął też tryb fabularny.

Coś jeszcze? Pewnie. Poprawki błędów, przegląd historii zagrywek, możliwość wskazywania w które miejsce w rzędzie chcemy zagrać kartę, a także komunikacja z drugim graczem. Nie jest to chat, ale możliwość wypowiadania kwestii przez graną przez nas postać. Aktualnie dostępny jest tylko Geralt, który może wysyłać w stronę przeciwnika gotowe komunikaty takie jak podziękowanie, pogróżkę, przekleństwo, przechwałkę, pochwałę, czy informację o pomyłce. Nie jest to może zaawansowana komunikacja, ale dobre i to.

Pełna lista zmian jest zbyt długa, by wrzucić ją do newsa, ale znajdziecie ją pod tym adresem.

Co dalej? Odświeżono nieco planszę, by zwiększyć jej czytelność, a w przyszłości producent planuje dalsze ulepszenia graficzne. Można też liczyć na całkiem nowe karty, które ponoć mogą ostro namieszać w rozgrywce.

Źródło: CD Projekt RED, informacja własna

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rafi2100
  1
  • avatar
   Marucins
   -4
   Odpowiedź nr 4.
   Gwinta powinno się zostawić w spokoju - była to mini gra w W3 i tak niech zostanie.

   Lepiej niech zajmą się Cyberem - aby nie było głupich jazd z patchami jak z Wieśkiem.