Mobile

Tablet AMD Project Discovery dla graczy

przeczytasz w 1 min.

Producent zadba tutaj o dodatkowy kontroler, który zaoferuje dwie gałki analogowe, krzyżak, 4 przyciski akcji i dwa spusty.

AMD Project Discovery tablet

Firmę AMD zna niemal każdy, ale zapewne mało komu kojarzy się ona w pierwszej kolejności z rynkiem mobilnym. Słusznie, bo nie jest on dla niej najważniejszy, co nie znaczy jednak, że będzie całkowicie pomijany. Wedle najnowszych informacji już wkrótce pojawić może się ciekawy tablet z logo koncernu z Sunnyvale.

Do sieci trafiły informacje dotyczące urządzenia pod nazwą (zapewne jeszcze roboczą) Project Discovery. Ma być to tablet, który skierowany będzie głównie do graczy. Producent przygotuje bowiem dla niego nie tylko stację dokującą, ale przede wszystkim kontroler, który zaoferuje dwie gałki analogowe, krzyżak, 4 przyciski akcji i dwa spusty.

Niestety nieco bardziej tajemnicza pozostaje specyfikacja samego tabletu. Wygląda jednak na to, że sercem urządzenia zostanie układ AMD Mullins. Niestety poza tym wiadomo niewiele, a właściwie jedynie tyle, że pojawią się tutaj również dwie kamery.

Być może wkrótce pojawi się więcej informacji, ponieważ spekuluje się, że premiera tabletu będzie miała miejsce na styczniowych targach CES. Tymczasem możecie zapoznać się z wyglądem urządzenia przedstawionym na kilku zdjęciach.

Źródło: nextpowerup, golem.de

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rak474
  15
  A ja zawsze myślałem że w gry na smartfony gra się po 10 minut w autobusie, klopie, kolejce.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Jak dla mnie świetna opcja. Windows pozwoli pograć w niemal wszystkie warte uwagi gry z PC (wciąga nosem Andka), chłodzone APU da pewnie niezłą moc, a pad zapewni komfort grania.
   Jeśli cena będzie ok, to jestem wstępnie zainteresowany.
   • avatar
    ALEKS_D_RAVEN
    1
    zapewne pod kontrolą windows 8.1
    • avatar
     jacy4
     1
     Android bardziej rozbudowany od windowsa 8? Na dodatek na Windowsie możesz odpalić bluestacks.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Widać AMD idzie drogą Razer'a i "Razer Edge Pro". Jeśli będzie lepsza specyfikacja może być ciekawie. Swoją drogą i tak maksymalnie 4-5 godzin grania. Szkoda, że nie wymyślą jakiegoś lepszego źródła energii.....