Smartfony

Android 5.0 Lollipop lada dzień dla smartfona Asus ZenFone

przeczytasz w 1 min.

Asus dotrzymuje słowa.

Android 5.0 Lollipop lada dzień na smartfonach Asus ZenFone

Dobre wieści dla właścicieli smartfonów ZenFone. Już wkrótce będą mogli oni cieszyć się systemem Android 5.0 Lollipop.

Asus postarał się do tej pory o jedną aktualizację, dzięki której wspomniane smartfony otrzymały Androida 4.4 KitKat. Być może nie wszyscy pamiętają, ale zapowiedź wersji 5.0 Lollipop pojawiła się już w październiku zeszłego roku. Trochę trzeba było zatem poczekać, ale wszystko zmierza do szczęśliwego finału.

Producent ujawnił, iż proces wdrażania aktualizacji rusza od początku tego miesiąca. Nie podano niestety dokładnych terminów dla konkretnych regionów, ale wedle obietnic aktualizacja postępować ma szybko.

W pierwszej kolejności spodziewać powinni się jej korzystający z Zenfone 5 LTE, a następnie właściciele modeli Zenfone 4 (A400CG/A450CG), Zenfone 5 (A500CG) oraz Zenfone 6 (A600CG). W tych przypadkach oczekiwanie zakończyć powinno się najpóźniej w połowie miesiąca.

Źródło: ibtimes, iphone-droid

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  3
  Bardzo dobre smartfony te ZenFony.
  • avatar
   Wasek
   2
   Za tą cenę ten telefon wydawał mi się najlepszą opcją więc poleciłem go swojej mamie. Niestety nie jest tak wspaniały jak mi się wydawało. Aparat jest zwyczajnie słaby jak na taką rozdzielczość. Niestety mój stary k800i ma lepszą stabilizację obrazu. Dodatkowo przekłamuje kolory. Software a raczej nakładka na Androida też jest nienajlepsza. Każda prosta rzecz jak kontakty, wiadomości jest osobną apką od ASUSa, która co chwile się aktualizuje. No i jeszcze ten widżet pogody, który nie ogarnia daty i godziny (tak wiem, że można go zastąpić innym). Pomimo tego co wyżej wymieniłem nie znajdziecie takiej dobrej specyfikacji (dobry procesor + 2GB RAMu) za taką cenę.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    nie moge się doczekać zenfone 2 w polsce
    • avatar
     StuffX
     -3
     A wiadomo kiedy na Galaxy Slpha bedzie Android 5 ?