Gry komputerowe

Dodatek do Arma III zabierze nas w tropiki

przeczytasz w 1 min.

W tanoańskiej dżungli (jak i poza nią) czekać będzie na graczy wiele nowych pojazdów, broni i dodatkowych elementów ekwipunku.

Arma III Tanoa

Arma III nie spotkała się z tak ciepłym przyjęciem jak jej poprzedniczki, ale zdecydowanie złą grą nie jest. Twórcy chcą ją poprawić, dlatego też ta taktyczna, pierwszoosobowa strzelanka doczeka się w przyszłym roku sporych rozmiarów dodatku. 

Odpowiedzialne za trzecią odsłonę serii Arma studio Bohemia Interactive zapowiedziało, że wciąż niezatytułowany dodatek przeniesie graczy na tropikalny archipelag Tanoa o powierzchni 100 kilometrów kw., położony na Południowym Pacyfiku. 

W tanoańskiej dżungli (jak i poza nią) czekać będzie na graczy wiele nowych pojazdów, broni i dodatkowych elementów ekwipunku. Niestety szczegóły nie są na razie znane, ale wiemy, że do uruchomienia dodatku konieczne będzie posiadanie „podstawki”.

Producent, choć szczędzi konkretów, postanowił się pochwalić terenami, które zostaną wprowadzone przez dodatek. Cóż, nie będziemy więc narzekać. Macie półtorej minuty? Zatem oglądajcie:

Źródło: PC Gamer

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dynamite
  3
  W końcu transport wodny zyska na znaczeniu. Wiele mniejszych wysp gęsto porośniętych dżunglą, tak że helikopterem nie będzie szansy wylądować. Oby tylko nie przegięli z ceną za ten dodatek.
  • avatar
   tytek179
   0
   Znając życie cena za to DLC będzie wynosić coś ponad 15 euro
   • avatar
    Me.Sasha
    0
    Idealna mapa pod ciekawy Life mod :D
    • avatar
     Kadzidło
     0
     szkoda ze sie skakac nie da w tej grze