Gry

ASUS ROG: IzakOOO w półfinale

przeczytasz w 1 min.

Wyjście z grupy zespołu Izaka Skowyrskiego stało pod znakiem zapytania po przegranej walce z  francuskim HOUNGOUNGAGNE. Aby awansować do półfinału, Polacy musieli wygrać z Amerykanami.

Z powodów technicznych zaplanowane na wczoraj starcie o wyjście z grupy zostało przełożone na dziś. Na pewno nie wpłynęło to dobrze na zespół IzakOOO – zresztą problemy techniczne powstały również podczas potyczki z Francuzami, co ostatecznie doprowadziło do przegranej polskiej ekipy.

Dzisiaj Izak wraz z drużyną miał do rozegrania mecz ostatniej szansy o wejście do półfinału. Polscy zawodnicy spotkali się z„Team fl0m” prowadzonym przez Erika Floma.

Izak
źródło obrazka: izaktv.pl

Mecz rozpoczął się na Trainie, gdzie polacy zdobyli rundę pistoletową. Amerykanie nie potrafili poradzić sobie przy pierwszym fullu, co dało naszym rodakom znaczną przewagę. „Team fl0m” przeciwstawił się Izakowi dopiero przy wyniku 6:1, niestety w kolejnym ataku przeciwnikom nie poszło już tak dobrze i skończyli z perspektywą zagrania rundy eko. Polska reprezentacja nie napotykała praktycznie na żaden opór i przed zmianą stron zebrała 13 punktów. Po zmianie pistoletówka wpadła na konto Amerykanów, jednak Polacy odbili to sobie podczas force’a. Mapa zakończyła się z wynikiem 16:3 dla zespołu Piotra.

Na Inferno mogliśmy zobaczyć piękny występ Aleksandra „hadesa” Miśkiewicza, który „odstrzelił” czterech przeciwników i przyczynił się do zdobycia rundy pistoletowej. W kolejnych starciach „Team fl0me” nie pokazało nic i często nie dawali rady wejść na bombsite broniony przez jednego przeciwnika. Po zmianie stron pistoletówka wpadła na konto zespołu Erika. Była to szansa na powrót do gry dla Amerykanów. Początek tej mapy zdecydowanie należał do załogi zza oceanu. Walka trwała do samego końca i dopiero wynik 16:14 dał Polakom awans do półfinałów.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Feitan
  -3
  Big news.
  • avatar
   passat
   -5
   Grają w CSa. Fajnie.