• benchmark.pl
 • Gry
 • Rok 2015 bardzo ważny dla Avalanche Studios - premiera Just Cause 3?
Gry

Rok 2015 bardzo ważny dla Avalanche Studios - premiera Just Cause 3?

przeczytasz w 1 min.

Przyszły rok ma być dla producenta niezwykle istotny, być może nawet najważniejszy w jego kilkunastoletniej już historii.

Just Cause 3 gra rok 2015

Nie da się ukryć, że o Avalanche Studios nie mówi się ostatnio za wiele. Wedle najnowszych informacji taki stan rzeczy zmieni się jednak w przyszłym roku, który to ma być dla producenta niezwykle ważny, być może nawet najważniejszy w jego kilkunastoletniej już historii.

Producent sam postanowił przerwać ciszę, jaka zapanowała w jego kontekście. W tym celu rozesłał krótką informację prasową, w której zapowiada, iż gracze usłyszą o nim ponownie w przyszłym roku. Co więcej, oczekiwać powinniśmy kilku nowości i to sporego kalibru.

"2015 będzie najważniejszym rokiem od momentu powstania Avalanche Studio, co miało miejsce już ponad dziesięć lat temu. W przyszłym roku gracze będą mogli poruszać się po otwartym świecie z Mad Max. [...] Avalanche Studios ma jednak także kilka niespodzianek zaplanowanych na przyszły rok."

O jakie niespodzianki może chodzić? Skoro teoretycznie ma być to zaskoczenie to producent niczego nie zdradzi. Bardzo możliwe jednak, że wreszcie usłyszymy o Just Cause 3. Najprawdopodobniej będzie to zapowiedź gry, o której delikatnie spekulowano już jakiś czas temu. Niepoprawni optymiści wierzą w mało niestety wiarygodne informacje, iż tytuł ten od pewnego czasu już powstaje, a w przyszłym roku może mieć swoją premierę.

Wprawdzie nie mielibyśmy nic przeciwko tej ostatniej opcji, ale musimy niestety poczekać na konkretniejsze doniesienia.

Źródło: gamer4eva, dsogaming

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  baca130
  5
  Just Cause było świetne, połączenie FarCry z GTA. Just Cause 2 jeszcze lepsza i teraz ma wyjść Just Cause 3 to już nie mogę się doczekać :)
  Lepiej bawiłem się w tej grze niż jakąkolwiek GTA:)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   JC 2 to jedna z moich ulubionych gier. nieograniczona wolność stymulowana możliwością podróży jak Ci się podoba i czym Ci się podoba...
   rewelacja. czekam na 3 część
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Bardzo dobre wiesci, ta gra to perelka jakich malo. Musze poszukac 2 bo gdzies mam.
    • avatar
     Rosenrot
     0
     Just Cause 2 to jest sandbox totalny. Czekamy na 3 :D
     • avatar
      Dragonik
      0
      Nie wie ktoś czemu wyskakuje mi w Just cause 2 komunikat że w magazynie jest za malo miejsca na wykonanie operacji?