Smartfony

Bardzo ciekawa kampania reklamowa Huawei - producent trolluje Apple i Samsunga

przeczytasz w 1 min.

Na ulicach największych miast Wielkiej Brytanii pojawiły się samochody przypominające o nadchodzącej premierze Huawei P20 i Huawei P20 Pro. Zgadnijcie, w jakich miejscach parkują.

Chyba każdy zdaje sobie sprawę, iż w obecnych czasach trudno jest odnosić sukcesy w biznesie bez odpowiedniej reklamy. Wyjątkiem nie jest rynek smartfonów, producenci przeznaczają na promowanie swoich produktów coraz więcej pieniędzy, nie brakuje im również ciekawych pomysłów na ich wydawanie. Huawei właśnie to potwierdza.

Producent przygotowuje się do premiery nowych flagowców, czyli Huawei P20 i Huawei P20 Pro. Chociaż konferencja odbędzie się w Paryżu, producent przypomina o niej mieszkańcom Wielkiej Brytanii. Po ulicach największych miast tego kraju poruszają się samochody z dużymi plakatami.

Prócz daty wspomnianej konferencji zawierają one określenia „BE PATIENT” oraz „WAIT” (litery AI nie są wyszczególnione przypadkowo). Najciekawsze są miejsca postoju - samochody parkują przed sklepami firm Apple i Samsung.

Huawei trolluje Apple i Samsunga

Wybierający się na zakupy otrzymują zatem czytelny komunikat, że warto się chwilę wstrzymać, bo cierpliwość może zaowocować czymś ciekawszym. Dodatkowo na chodnikach zaroiło się od graffiti z datą premiery Huawei P20 i Huawei P20 Pro.

Fakt, iż Huawei wybrał sklepy firm Apple i Samsung nie dziwi. To w końcu główni konkurenci, wedle większości statystyk dotyczących sprzedaży mowa tu o trójce producentów najlepiej radzących sobie na rynku smartfonów.

Źródło: Huawei Mobile, gsmarena

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zakius
  1
  ciekawszym?
  przecież to będzie taka sama padaka
  • avatar
   miedzianek
   0
   „WAIT” (litery AI nie są wyszczególnione przypadkowo)

   Dziękuję autorze, że objaśniłeś :)
   • avatar
    Qpers
    -1
    "Chyba każdy zdaje sobie sprawę, iż w obecnych czasach trudno jest odnosić sukcesy w biznesie bez odpowiedniej reklamy"
    Czy ktokolwiek tutaj kupił telefon, bo zobaczył go w jakiejś idiotycznej reklamie? Dobry produkt sam się sprzeda.

    Swoją drogą P20 nie odniesie sukcesu z tak idiotycznym kształtem wyświetlacza i nawet miliard na kampanię reklamową tego nie zmieni.
    • avatar
     owatanka
     0
     Dobry maja marketing i darmowe reklamy na wielu stronach.
     • avatar
      michauc
      0
      "Na ulicach największych miast Wielkiej Brytanii pojawiły się samochody przypominające o nadchodzącej premierze Huawei P20 i Huawei P20 Pro. Zgadnijcie, w jakich miejscach parkują."

      W miejscach dla inwalidów?