• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman rozbija się po Gotham na nowym zwiastunie Arkham Knight
Gry

Batman rozbija się po Gotham na nowym zwiastunie Arkham Knight

z dnia 21-05-2014
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Batmobil na pierwszym planie.

Batman Batmobil

Batmobil będzie jedną z najważniejszych nowości w czwartej odsłonie serii Batman: Arkham. Gracze będą mogli bowiem przemierzać nim miasto, a nawet wykorzystywać go do walki. To właśnie temu legendarnemu samochodowi poświecony jest najnowszy zwiastun gry Arkham Knight opublikowany przez Warner Bros

W będącej zwieńczeniem serii grze Batman: Arkham Knight, Strach na wróble powraca do Gotham, aby zjednoczyć wszystkich zbirów i wspólnymi siłami raz na zawsze pokonać Człowieka-Nietoperza. W mieście zaczyna dziać się naprawdę źle, ale Batman zdecydowanie nie zamierza dawać za wygraną. Aby wyrównać siły skorzysta ze swojej największej broni – legendarnego Batmobila.

Firma Warner Bros. opublikowała nowy zwiastun gry, w którym Batmobil jest jednym z najważniejszych elementów. Niemniej fani doszukają się także fragmentów rzeczywistej rozgrywki oraz skrótu fabularnego. Warto też dodać, że polski wydawca – Cenega – dodał polskie napisy. Nie przedłużając więc – zapraszamy do oglądania:

Premiera gry Batman: Arkham Knight planowana jest na tegoroczną jesień. Platformami docelowymi są natomiast komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Cenega

Komentarze

11
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ta Harley Quinn staje się brzydsza z każdą odsłoną ;C Najlepiej było w Arkham City moim skromnym zdaniem ;D
 • avatar
  Zazwyczaj gry są plastyczne (miłe dla oka, naturalne) lub plastikowe(sterylne albo sztuczne) tutaj o ile tak ma wyglądać gra nie wiem jakim cudem połączyli plastyczność i plastikowość co wyszło im wręcz genialnie.
  Zaloguj się
 • avatar
  Może nie teraz jeszcze, ale idzie to w kierunku GTA. Fajnie jakby właśnie powstało takie GTA w świecie Batmana - otwarty świat, wszelkie pojazdy i baza w jaskini :)
 • avatar
  Batman, Batman, Batman. Ja już rzygam tym Batmanem. Prawie wszystkie serie z gackiem w roli głównej to tylko monotonne bicie się, sekwencja platformowa i skradanie. Dobrze by było, jakby poczekali z następną odsłoną, bo wszyscy są przesyceni tą grą.
 • avatar
  to żałuj bo dla mnie jako fana Batmana AO jest najlepszą z części
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  Już nie mogę się doczekać tej odsłony. Zapowiada się epicko. Mam nadzieje że dorówna Arkham Asylum oraz Arkham City. W Arkham Origins nie grałem i na razie nie zamierzam.
  Zaloguj się
 • avatar
  Jestem ciekaw czy czas akcji tego Batmana Arkham Knight jest osadzony po wydarzeniach z Arkham City czy też po wydarzeniach z Arkham Origins którego akcja działa się przed Arkham Asylum i Arkham City ?

  BTW: Nie widze nigdzie Jokera.
 • avatar
  Kurcze ta seria jest genialna właśnie ukończyłem Arkham City i teraz do Arkham Knight trzeba zaopatrzyć się w Arkham Origins oby było równie epickie co AC.