• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham VR trafi także na PC - długo czekać nie będziemy
Gry

Batman: Arkham VR trafi także na PC - długo czekać nie będziemy

przeczytasz w 1 min.

Na zabawę nastawiać mogą się korzystający z HTC VIVE oraz Oculus Rift.

Grono fanów uniwersum Batmana jest bez wątpienia całkiem spore. Dzisiejsza zapowiedź powinna w związku z tym spotkać się z ciepłym przyjęciem.

Z wydanego przez Warner Bros oraz DC Entertainment komunikatu dowiedzieliśmy się, iż gra Batman: Arkham VR doczeka się premiery na kolejnej platformie. Oferowana obecnie tylko na PlayStation 4 produkcja studia RockSteady trafi także na PC.

Z racji faktu, iż mowa o tytule stawiającym na rzeczywistość wirtualną dodać trzeba, że na zabawę nastawiać mogą się korzystający z HTC VIVE oraz Oculus Rift. Premierę zaplanowano na 25 kwietnia.

Poniżej zobaczyć możecie przygotowany na okoliczność zapowiedzi zwiastun. Założenia dotyczące rozgrywki pozostaną niezmienne. Oczekiwać należy zatem gry akcji, a być może nawet bardziej zręcznościowej z elementami przygodówki. Akcję obserwuje się tutaj z perspektywy tytułowego bohatera.


Źródło: dsogaming, WBGamesUK

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Cóż, chyba nie ma lepszej postaci do tego typu interfejsu niż właśnie Batman.
  • avatar
   Robak
   2
   "Założenia dotyczące rozgrywki pozostaną niezmienne. Oczekiwać należy zatem gry akcji, a być może nawet bardziej zręcznościowej z elementami przygodówki. "

   To jak czy założenia rozgrywki zostaną niezmienione czy mamy się spodziewać bardziej zręcznościówki z elementami przygodowymi. - czytam to zdanie kilkakrotnie i dalej nie wiem ;-).
   • avatar
    t800mm
    1
    Super..w końcu zaczynają gry AAA na VR wychodzić. Bo ile można grać w symulatory... Średnio 8/10 ma ten Batman i dobrze że nie skończył na PSVR..