Gry Xbox One

X018 - Battlefield V na Xbox One X ma wyglądać pięknie (Cyberpunk 2077 także)

przeczytasz w 1 min.

Zaakcentowano oczywiście rozdzielczość 4K oraz wsparcie HDR (High Dynamic Range). Premiera Battlefield V już 20 listopada.

Konferencja X018 bez wzmianki dotyczącej gry Battlefield V? Nie było na to szans. Microsoft skupił się na tym, aby zachęcić graczy do sięgnięcia po wersję na Xbox One X.

Jakich argumentów użył? Przede wszystkim tego, którym posługuje się już od dłuższego czasu. Xbox One X to obecnie najwydajniejsza konsola do gier na rynku, w związku z czym można będzie cieszyć się piękną oprawą graficzną. Zaakcentowano oczywiście rozdzielczość 4K oraz wsparcie HDR (High Dynamic Range).

Mogą dyskutować z tym posiadacze komputerów, na których Battlefield V również będzie dostępny. Warto jednak sprawdzić wymagania sprzętowe, które podano przed kilkoma dniami. Może bowiem okazać się tak, że potrzebna będzie korekta sprzętu. Listę platform docelowych gry uzupełnia PlayStation 4. Premiera już 20 listopada.

Battlefield V zwiastun na X018


Oczywiście Battlefield V nie będzie jedyną grą korzystającą z mocy obliczeniowych konsoli Xbox One X. Drugi z materiałów przygotowanych przez Microsoft skupia się właśnie na innych grach. Co interesować powinno nas najbardziej? Wydaje się, że wzmianka odnośnie rodzimych, wyczekiwanych produkcji - Cyberpunk 2077 i Dying Light 2.


Źródło: Xbox

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TicTac
  1
  No i muszą dodać obsługę muszki i klawiatury do tych tytułów i będzie bajecznie :)
  • avatar
   szymcio30
   0
   Zobaczymy aczkolwiek 970-tka spokojnie sobie radzi w 1080p więc Xbox One X powinien mieć te 4k 30fps
   • avatar
    piotreeeek
    -6
    Graficzny killer z RTX nadciąga.
    • avatar
     Wasek
     0
     "...ma wyglądać pięknie." Fajnie. Zdjęcia też mogą wyglądać pięknie. Bardziej mnie zastanawia czy to będzie piękny pokaz zdjęć czy płynna rozgrywka?
     • avatar
      LuckyNumber888
      0
      https://www.youtube.com/watch?v=7QFnGMwc9O4

      To chyba najbardziej epicki fragment ze wszystkich battlefieldów. Ależ to wygląda! Nie mogli dać pierwszego trailera reklamującego tak tą grę?
      • avatar
       BILInek
       0
       Ta gra na PC tylk owyglada..... nie ma kontentu odczucie jest jak by byly am 4 mapy !!! 4 mapy!!! doslownie nuda po 1 dniu grania.... system rozwoju postaci no nie istnieje.... ilosc bugow poprostu poraza..... tam wszystko sie zawiesza naprawe nie ma rzeczy ktora sie nie buguje .... to jest very early pre alfa gra..... przykro sie na to patrzy gdzie idze Dice... grafika sama was nie uratuje juz czekam na te fale krytyki od graczyy....