• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda Beyond Good & Evil 2 - (prawie) 15 minut z grą
Gry

Tak wygląda Beyond Good & Evil 2 - (prawie) 15 minut z grą

przeczytasz w 1 min.

Twórca gry Beyond Good & Evil 2 postanowił pochwalić się, jak prezentuje się ona obecnie, w wersji prototypowej. A wygląda… dobrze.

Równie głośne, co okrzyki zachwytu po prezentacji Beyond Good & Evil 2 na E3, były westchnienia, że przecież tak właściwie to na tym zwiastunie nie pokazano nic, co miałoby cokolwiek wspólnego z grą. Projektant Michel Ancel z Ubisoftu postanowił tym razem zadowolić obie grupy i zaserwował im niespełna 15-minutowy zapis rozgrywki. Oto – panie i panowie – Beyond Good & Evil 2 w wersji prototypowej.

„Kosmiczna opowieść, w której gracze powalczą o wolność i poznają niesamowity układ gwiezdny” – zapowiadali twórcy podczas konferencji na E3. Nieco później padło zaś stwierdzenie, że Beyond Good & Evil 2 będzie jak „GTA w kosmosie” – graczom oddana zostanie swoboda: rozgrywki, decyzji i eksploracji ogromnego świata. Nowy materiał zdaje się pokazywać, co „autor miał na myśli”.

„Ogromny” to rzeczywiście bardzo dobre określenie wielkości świata, jaki przygotowuje dla nas ekipa Ancela. Przekonacie się o tym, wybierając się w podróż razem z narratorem. Ciekawe zaś ma być to, że każdy zakątek i każdy budynek w tym zakątku będzie można odwiedzić. Co warto podkreślić – tylko część przestrzeni będzie generowana losowo. Mimo to każdy zapamięta grę nieco inaczej, pomimo jednolitej historii.

Na początku rozgrywki stworzymy własnego bohatera (lub bohaterkę), który pnąc się po kolejnych szczeblach kariery będzie pozyskiwał fundusze na realizację swojej misji. On będzie działał w swoim tempie, a świat w swoim, dynamicznie się zmieniając. Zanim pokażemy filmik, dodajmy jeszcze, że prezentuje on wersję prototypową, co oznacza, że ostatecznie Beyond Good & Evil 2 może wyglądać nieco, a nawet zupełnie inaczej. Choć wygląda to na tyle dobrze, że można mieć wątpliwości…

Beyond Good & Evil 2 powstaje na PC, PlayStation 4Xbox One.

Źródło: IGN

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  -AKATSUKI-
  0
  Czyli downgrade na PS4 bo za slabe gabaryty, patrzec spiderman homecoming haha
  • avatar
   czorcik696
   0
   Fajnie to wygląda, technologia całkiem ciekawa, ale przy takim ogromie prac myślę, że przed 2019 nie ma szans na grę. Niech robią tak długo jak potrzeba. Na 30 urodziny poproszę o genialną grę :)