Internet

Blade Runner 2049 już dostępny w HBO GO

przeczytasz w 1 min.

Jeden z najlepszych filmów science fiction ostatnich miesięcy zadebiutował dzisiaj w katalogu usługi HBO GO. Blade Runner 2049 jest dostępny w wersji z lektorem oraz napisami.

Choć już samo jego powstanie budziło pewne kontrowersje, Blade Runner 2049 to kawał dobrego kina i jedna z największych ubiegłorocznych perełek. Jeśli zrezygnowaliście z wizyty w kinie i czekaliście aż film pojawi się w Internecie, to doczekaliście się – dziś zadebiutował w katalogu usługi HBO GO.

Trwający ponad 2,5 godziny (a i tak już skrócony z początkowych czterech) film Blade Runner 2049 jest dostępny w usłudze HBO GO w wersji z polskim lektorem lub polskimi napisami do wyboru. Można więc cieszyć się seansem tak jak lubi się najbardziej.

I słowo „cieszyć” jest tutaj jak najbardziej na miejscu, bo film z Ryanem Goslingiem i Harrisonem Fordem naprawdę może się podobać. Oczywiście o ile lubi się ambitne kino science fiction, które z jednej strony miejscami może „przynudzać”, ale z drugiej – po seansie nadal „trzymać”. Denis Villeneuve jako reżyser wykonał kawał solidnej roboty.

Dla osób, które nie korzystały jeszcze z HBO GO może to być dobry moment. Przypominamy w tym miejscu, że usługę można wypróbować przez miesiąc bezpłatnie. Co jeszcze jest tam do obejrzenia? Ano między innymi wyśmienity serial Westworld i komediowa Dolina Krzemowa.

Blade Runner 2049 to jedna z najważniejszych lipcowych premier w HBO GO. Jakie są inne? Spójrzcie:

Źródło: HBO. Foto: Alcon Entertainment

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dejot
  -1
  Ten film się nie umywa do pierwszej części..
  • avatar
   Guczi04
   -8
   Wonder Woman jest najlepsza, bo zabiła hitlera!
   • avatar
    ammarmar
    0
    Dostałem 3 miesiące darmowego HBO GO z Samsungiem 75NU8002.

    Tylko co z tego, skoro ich aplikacja na Tizena jest totalnie skopana. W losowych momentach albo się zamyka albo potrafi w ogóle cały TV zresetować.

    To ma być streaming video wedle panów z Home Box Office?