• benchmark.pl
 • Gry
 • Tylko apokalipsa powstrzyma Gearbox Software od stworzenia Borderlands 3
Gry

Tylko apokalipsa powstrzyma Gearbox Software od stworzenia Borderlands 3

przeczytasz w 1 min.

Randy Pitchford, CEO Gearbox Software, twierdzi, iż Borderlands 3 będzie tak duży i tak szalony, że spełni wszystkie oczekiwania.

Borderlands 3 gra

Gearbox Software przygotowuje się obecnie do premiery Borderlands: The Pre-Sequel. Złośliwi twierdzą, że nie będzie to pełnoprawny tytuł, a producentowi zaczyna brakować pomysłów na dalszy rozwój serii. Wygląda na to, że niczym podobnym nie trzeba się martwić.

Gearbox Software już teraz jest bowiem pewne tego, iż za jakiś czas doczekamy się premiery Borderlands 3. Producent jest o tym przekonany na tyle głęboko, że jego zdaniem w przygotowaniu gry mogłaby zagrozić jedynie apokalipsa.

"Borderlands 3 będzie na pewno. To znaczy może trafić nas asteroida, ale ... Gearbox Software nie opuszcza serii Borderlands w każdym tego słowa znaczeniu." - Sean Reardon, producent wykonawczy Gearbox Software

Randy Pitchford, CEO Gearbox Software, dodaje do tego, iż Borderlands 3 będzie "tak duży i tak szalony, że spełni wszystkie oczekiwania". Graczom nie pozostaje nic innego, jak tylko trzymać producenta za słowo.

Za wcześnie naturalnie na mówienie o jakichkolwiek konkretach. Na tę chwilę przypominamy, iż wspomniany Borderlands: The Pre-Sequel pojawi się w październiku na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: videogamer, psreport.wordpress

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Jednak mam nadzieje ze w B3 podrasuja i to mocno grafike, bo od czesci pierwszej nic sie nie zmienia poza swiatem. Jedynke uwielbialem, dwojke juz mniej, a w pre-sequel pewnie nie zagram, chociaz moze po jakiejs przecenie kupie.

  3 jak bedzie odgzrewanym kotletem z nowa fabula podziekuje.
  • avatar
   Dragonik
   1
   Lubię serię Borderlands ale panowie z Gearbox gdzie jest Brothers In Arms
   • avatar
    DarkSpy
    1
    "Tylko apokalipsa powtrzyma Gearbox Software od stworzenia Borderlands 3", chyba powstrzyma :D, skok jaki doznaliśmy z jedynki na dwójkę był wart czekania (przynajmniej nie było odczucia że dostaliśmy tylko jakieś DLC do jednyki), zarówno ta gra trzyma pewien rodzaj gameplay'u którego cięzko doświadczyć w innych produkcjach ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     A ja ciągle czekam na spolszczenie do Borderlandsa 2. Wiem, że nie ma tam jakichś trudnych do ogarnięcia kwestii, ale jakoś specjalnie i tak mnie do tej gry nie ciągnie. Niski poziom trudności zwłaszcza.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      ale są pewni swego :) chociaż myślę ,że im można zaufać
      • avatar
       wdowa94
       0
       Kusicie los tymi słowami... I to nie mówię tego żartobliwie, bo to tylko moje spostrzeżenia i wnioski z wcześniejszych doświadczeń.

       Albo nędzna gra, albo... To drugie...
       • avatar
        jarnuszkiewiczm
        0
        Ja się modlę o crafting