Drukarki i skanery

Brother: zwrot pieniędzy i/lub przedłużenie gwarancji na wybrane urządzenia

przeczytasz w 1 min.

Promocją zostały objęte monochromatyczne drukarki z serii HL, a także urządzenia wielofunkcyjne z serii DCP i MFC.

Planujecie kupić drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother? Właśnie jest do tego bardzo dobra okazja, bo producent przygotował atrakcyjne promocje – w przypadku wybranych modeli można otrzymać zwrot części poniesionych kosztów i/lub niedodpłatnie przedłużyć gwarancję do 5 lat.

Promocja ze zwrotem części poniesionych kosztów obejmuje monochromatyczne drukarki z serii HL, a także monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne z serii DCP i MFC - w zależności od modelu można uzyskać od 250 do 1200 zł. Wystarczy zakupić produkt w jednym z autoryzowanych sklepów, zarejestrować swój zakup (w tym także przesłać dowód zakupu), a po prawidłowej weryfikacji producent prześle pieniądze na podane konto.

Promocja trwa od 1 listopada 2016 roku do 15 grudnia 2016 roku. Szczegóły akcji, listę modeli objętych promocją, formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdziecie na tej stronie.

Brother - gwarancja ONSITE

Klienci wybierający powyższe modele lub modele kolorowe, mogą ponadto skorzystać z możliwości darmowego przedłużenia gwarancji z 3 do 5 lat (ONSITE - naprawa w miejscu instalacji) – promocją zostały objęte drukarki z serii HL, a także urządzenia wielofunkcyjne z serii DCP i MFC. Zwrot gotówki w programie Brother Zyskaj nie jest jednoznaczny z przedłużeniem gwarancji. Klienci mogą wystąpić o zwrot i dodatkowo przedłużyć gwarancję.

W tym przypadku akcja trwa od 1 listopada 2016 roku do 31 grudnia 2016 roku. Szczegóły, listę modeli objętych promocją, formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdziecie tutaj.

Źródło: Brother

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fiona
  2
  No coś takiego, ja kupiłam laserówkę, jestem happy, w firmie sporo dukarek B. zero problemów...
  Prywatnie też paru znajomych ma i ok...
  W internecie tez sobie ludziska chwalą...

  A co do jakości mam jeszcze HP 5L - tylko dwie uwagi, drukarka ma 18 lat i podziała pewnie jeszcze 18 - póki będą sterowniki.....
  A druga w 2000 roku zapłaciłam za nią ponad 2000 zł. (pensja minimalna coś ok 500 zł) Czyli na dzisiejsze pieniądze - 4 x minimalna pensja drukarka powinna kosztować 6000 zł żeby przeżyć 18 lat..

  Obecnie HP nie polecę najgorszemu wrogowi - aż taka wredna nie jestem.
  Czemu kupiłam B. ?
  Bez żadnych hipów zliczających. Tanie tonery a co 10000 kupuję bęben który też kosztuje grosze....

  Także zwykłą ekonomia.... A że plastik ? A co Samsung to z czego ? Z bibuły ???
  Także ja jestem na tak dla Brothera, a i nie handluję drukarkami także ani nie zachwalam ani nie potępiam konkurencji
  • avatar
   Fiona
   1
   Teraz ja dołączę do płaczków, 2 m-ce temu kupiłam brathera z listy....

   ehhhhhh ten pośpiech....
   • avatar
    Kenjiro
    0
    Gdyby nie "dość przeciętna" (taki eufemizm) jakość z drukarek Brothera, to można by je nawet polecać.
    Niestety, zestawienie ich pod kątem jakości z konkurencją (jakkolwiek beznadziejna z innych powodów by nie była, patrz HP) jest często miażdżące. A to kolory nie trzymają kalibracji, a to trwałość wydruku słaba, albo czasem wystarczą dwa tygodnie nieużywania, by zaschła na amen część dysz głowicy drukującej.
    Oczywiście z laserówkami mono sprawa jest prostsza i różnice między drukarkami mniejsze, ale i tak wolę sprzęt Oki, Ricoha, czy Minolty (te laserówki kupuje się na długie lata), a z tanich Samsunga (tanie, ale ma plastikowe wałki, więc jak się popsuje, kupujemy nową).
    Tak więc, mimo proponowanych bonusów, lepiej się poważnie zastanowić nad wyborem konkurencji, gdy zależy nam na jakości.
    • avatar
     SweetBear
     0
     Za darmo bym nie chciał tego g..... Kupiłem drukarkę 3 lata temu i za każdym, KAŻDYM razem jak chcę coś wydrukować muszę ją instalować od nowa aby ją wykryło. Drukarka po kablu działa ok ale po WiFi się nadaje na złom. Nigdy więcej nie kupię tego plastiku.
     • avatar
      kasperczak15
      0
      Epson też ma cashback do końca roku :)