Gry

C&C: Tiberium Alliances - darmowa gra MMO

przeczytasz w 1 min.

Legenda C&C w przeglądarce?

Tytuły przeglądarkowe prezentowaliśmy i komentowaliśmy już kilkukrotnie, m.in. w zestawieniu: Gry na przeglądarkę - darmowe, najlepsze, a nawet dla dziewczyn. Tym razem do tej kategorii gier dołączy legenda z uniwersum Command and Conquer, a dokładnie C&C: Tiberium Alliances, które powstaje w niemieckim studio Phenomic, znanym z  takich produkcji jak SpellForce, Lord of Ultima, czy BattleForge.

Rynek MMO puchnie z miesiąca na miesiąc, trudno się dziwić, że tak poważny wydawca jak EA też chce zdobyć swój kawałek tortu. Tym bardziej, że Electronic Arts posiada w swoim koszyku naprawdę doskonałe gry, które zawsze znajdą swoich fanów nawet jeśli będzie to wersja odpalana pod przeglądarką (a może nawet właśnie dlatego).

Przypomnijmy przy okazji, że inny zespół, BioWare Victory, również przygotowuje w pocie czoła produkcję z uniwersum C&C, a mianowicie - Generals 2 - o czym wspominaliśmy w niedawno opublikowanej informacji: Command and Conquer: Generals 2 - trailer i informacje o grze ujawnione na VGA 2011.

Command and Conquer: Tiberium Alliances - gra MMO
Będzie co robić na lekcjach w szkole i w nudnej pracy

Oczywiście model F2P, w jakim oferowany będzie C&C: Tiberium Alliances, jest darmowy tylko w wypadku podstawowej wersji gry. Za wszystko co pojawi się poza standardem będzie trzeba zapłacić, zapewne niemało. Warto dodać, że korzystająca z technologii HTML 5 gra z rodziny strategii, będzie dostępna z każdej przeglądarki, co oznacza, iż czeka nas wojna na skalę światową z udziałem setek tysięcy graczy. EA podkreśla również mobilność takiego rozwiązania. Aktualnie można jeszcze zapisać się do zamkniętej bety gry (przynajmniej teoretycznie). Adres tutaj.

Do tej pory wielu graczy nie doceniało wersji przeglądarkowych. Czy „pierwsza, prawdziwa przenośna strategia MMO na rynku” – jak reklamuje i zapowiada EA, zmieni podejście użytkowników do rozrywki tego typu?
 

Więcej o grach:

Źródło: joystiq

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DustEater
  2
  To jest jechanie na marce xD

  Gier tego typu są setki w sieci, od ery kamienia łupanego po futurystyczne nacje xD
  • avatar
   D3jMON
   0
   Chyba znowu będę siedzieć bez wytchnienia przy C&C ;)
   • avatar
    Lord_NeReVaR
    0
    Skończy się tak jak z Battlefield Heroes i Battlefield 4 Free, nie kupujesz nowych itemów/broni to wszyscy cię jadą jak chcą bo standardowa jest tak upośledzona aby uniemożliwić normalną walkę i wymusić kupno lepszych za prawdziwe pieniądze.
    • avatar
     ICE1979
     0
     takie total anihilation tyle ze online
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      kolejny crap