• benchmark.pl
 • Gry
 • Call of Duty: Infinite Warfare oficjalnie - zobacz zwiastun
Gry

Call of Duty: Infinite Warfare oficjalnie - zobacz zwiastun

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Premiera Call of Duty: Infinite Warfare planowana jest na listopad. Akcja gry przeniesie nas w odległą przyszłość.

Nie dalej jak wczoraj prezentowaliśmy teaser nowej odsłony Call of Duty i jednocześnie sugerowaliśmy, że zapowiedź jest już naprawdę blisko. Słusznie, ponieważ jesteśmy już po niej. Zgodnie z oczekiwaniami czekać będzie nas premiera Call of Duty: Infinite Warfare.

Od razu ujawniona została nawet dokładna data debiutu gry - 4 listopada. Platformy docelowe to PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4. Oczywiście nie zabraknie możliwości zamówień przedpremierowych, do których dodawany będzie bonus i akurat w tym przypadku wygląda on zachęcająco. Będzie to remaster Call of Duty 4: Modern Warfare z pełną kampanią oraz 10 mapami multiplayer.

Czego natomiast spodziewać się po Infinite Warfare? Dokładne szczegóły dotyczące kampanii czy poszczególnych trybów zabawy wieloosobowej podane zostaną do wiadomości nieco później. Na ten moment wystarczyć muszą zapowiedzi mówiące o kampanii zrealizowanej w filmowym stylu i bitwach zakrojonych na szeroką skalę. Dosłownie, ponieważ walczyć będziemy także w kosmosie. Tak, fabuła zabierze nas w odległą przyszłość. Dobrze obrazuje to zresztą zwiastun gry.

„Call of Duty: Infinite Warfare to powrót do korzeni serii, wojny na szeroką skalę i realistycznej opowieści wojennej przedstawionej z iście kinowym rozmachem. Przygotuj się na poruszającą historię, w której gracze stawiają czoła Frontowi Obrony Kolonii i bronią tego, co dla nich ważne.”


Źródło: youtube -  Call of Duty

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MixtapePOL
  Jezu jak to słabo wygląda... Kolejny odgrzewany crap.
  20
 • avatar
  KENJI512
  Czasem zastanawiam się czy brak nowych wydać CoD w klimacie II wojny światowej, a o który proszą gracze nie jest spowodowany wszechobecną poprawnością polityczną...

  Aczkolwiek taki bym zagrał, a to nowoczesne coś podziękuję, jak chce nowoczesne to mam Crysis z o wiele lepszym / bardzije nowoczesnym silniekiem :)
  12
 • avatar
  gacek585
  Najbardziej czekam na końcówke tego filmiku :) a ten crap w kosmosie mnie nie interesuje.
  4
 • avatar
  Anavrin990
  Ludzie nie kupicie to nie będą już więcej ciągle tego samego.Proste (:-D) Jak kasa im się zgadza za każdym razem to nie ma się co dziwić,że jest jak jest.
  4
 • avatar
  Yamaraj6
  Powie mi ktoś czemu wymagania CoDów rosną, a grafika od MW1 poprawiła się niewiele. Oni chyba nawet silnika nie zmienili od 10 lat.
  Co do II Wojny Światowej to mi się zdaję, że im się po prostu nie chce tego robić. Pomyślicie musli by zrobić wszystkie bronie od początku, cały wygląd gry musiałby się zmienić, a tak to zmienią kolory broni i dodają parę obiektów. Wystarczy jeszcze zaprojektować nowe mapy i już mają nową grę w ciągu roku którą mogą opylić za 80$ czy Euro, a gimbusy i tak kupią.

  Jeśli chodzi jeszcze o samą grafikę to polecam odpalić sobie 5 letni trailer BF3, który graficznie miażdży to Call of Duty.

  Jedyne co mi się wzglęnie w tym Codzie spodobało to akacje w kosmosie.
  2
 • avatar
  Gonsiorr
  Dla mnie do cały czas odgrzewane kotlety. Jak bym miał wrócić do coda to do 4 a nie do jakiś nowszych części.
  2
 • avatar
  pawluto
  Śmieszny trailer - znowu zaoszczędzę około 140 zł.
  2
 • avatar
  bhaal1982
  Omg kolejna tak sama gra :D że ludzie to kupują to na prawdę szacunek :D
  Wszyscy piszą o II Wojnie Światowej a może coś na czasie - Europa vs terroryści np isis :> ale bym w nich naparzał !
  2
 • avatar
  miedzianek
  Ahh, te realistyczne wybuchy w kosmosie;)
  1
 • avatar
  krystianbog
  Coś czuję, że większość starych wyjadaczy czeka bardziej na MW Remastered niż na IW :D
  1
 • avatar
  prime27pl
  Lubie egzoszkielety ale nie w cod...wygląda jak shit...pierwszy cod którego nie kupie.
  1
 • avatar
  arrh25
  "Nowe Call of Duty, kosmos, chappie, dowódca, który zna tylko twoje imię, aż 3 godziny rozrywki, chcesz więcej? Jutro będzie zapowiedź 5 z 40 DLC"...
 • avatar
  Konto usunięte
  Jak dla mnie czego by nie wymyśli , 4 nic już nie przebije.Wystarczy przypomnieć sobie pierwszą misja gdzie trzeba było wskoczyć z statku do chelikoptera i misja w Czarnobylu gdzie trzeba było schować się w trawie przed wojskiem , albo ta w samolocie gdzie na czas trzeba było uratować zakladnika.
 • avatar
  cashman
  Jak taka sama gra? Infinite warfare zaczęło powstawać zaraz po Ghosts gdzie ludzie narzekali, że cały czas to samo, że chcą zmian. To jest efekt tych narzekań.