Gry komputerowe

Civilization III za darmo (i to z rozszerzeniami)

przeczytasz w 1 min.

Jeśli uważacie, że to dobry czas, by odkurzyć grę Civilization III, możecie to zrobić teraz bez dodatkowych opłat, dzięki akcji w Humble Store.

W najmniejszym stopniu nie będzie przesadą stwierdzenie, że Civilization to już legendarna seria. Jej (oferująca odświeżony interfejs i znacząco urozmaiconą rozgrywkę) trzecia część zaś przez wielu wspominana jest szczególnie ciepło. Jeśli chcecie przypomnieć sobie albo dowiedzieć się dlaczego, to nadarzyła się ku temu fantastyczna okazja. Krótko mówiąc: można to zrobić za darmo.

Gra Sid Meier’s Civilization III jest dostępna do pobrania zupełnie za darmo w sklepie Humble Store (w którym normalnie trzeba za nią zapłacić 5 euro bez centa). Ci, którzy zdecydują się na „zakup” otrzymają kod Steam (co naturalnie oznacza, że trzeba też być użytkownikiem tej platformy). Należy się jednak pospieszyć, bo akcja rozdawnicza zakończy się w sobotę (21 października) w godzinach popołudniowych.

Najlepsze jest to, że za darmo można zgarnąć grę Civilization III w edycji kompletnej, czyli z wszystkimi aktualizacjami oraz rozszerzeniami Play the World (które dostarcza emocjonujący tryb multiplayer, ale obecnie wyłącznie w sieci lokalnej) i Conquest (które wprowadza kolejne cywilizacje, scenariusze i szereg funkcji). Zainteresowani? Zatem…

Gra Civilization III: Complete za darmo

Źródło: PC Gamer, Humble Store

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KORGAN
  5
  Genialna gra. Wyprzedzała swoją epokę. Dla mnie obok Civ 2 i Civ 5 Brave New World najlepsza część.
  • avatar
   Ganster
   2
   Dodane :D