Internet

Czatuj w Facebooku poprzez Windows Live Messenger

przeczytasz w 1 min.

Polska dołączyła do grupy 13 państw, w których użytkownicy komunikatora Windows Live Messenger mogą prowadzić rozmowy z zaprzyjaźnionymi osobami, które w tym samym czasie wykorzystują czat na serwisie Facebook.

Warto przeczytać:
Strona Marka Zuckerberga zhakowana

Już nie trzeba przechodzić z komunikatora Windows Live Messenger do Facebooka, aby czatować ze swoimi znajomymi z tego portalu. Dzięki integracji użytkownicy, poza czatowaniem, mogą również obserwować aktywności znajomych z obu serwisów na głównej stronie Windows Live. Zdjęcia czy opinie, jakie umieścimy w Windows Live, automatycznie pojawiają się także na tablicy Facebook.

Integracja komunikatorów jest prosta - można ją przeprowadzić na stronie głównej Windows Live w zakładce „Połącz usługi” lub bezpośrednio w ustawieniach komunikatora Windows Live Messenger. Komunikator w czytelny sposób wskaże, który ze znajomych jest z dala od komputera lub na czacie w serwisie Facebook. Można do nich wysyłać wiadomości, przesyłać pliki oraz linki.

Źródło: Microsoft

Polecamy artykuły:  
GeForce GTX 560 Ti - premiera
Samsung Galaxy S i9000
Dysk twardy - poradnik jak wybrać

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Taka możliwość jest już od kilku miesięcy, od wprowadzenia essentaial 2011 z czego korzystam. By móc rozmawiać przez messengera wystarczy przycisnąć połącz , co jest znacznie wygodniejsze niż konfiguracja xmpp.