Karty graficzne

Cztery grafiki MSI z serii Green

przeczytasz w 1 min.

Do ekologicznej serii kart należeć będą aż cztery układy GeForce GTS 250. W porównaniu do 'normalnych' kart zielona seria MSI będzie charakteryzować się niższym napięciem zasilającym.

Ponadto karty N250GTS-2D512, N250GTS-2D1G, N250GTS Twin Frozr i N250GTS Twin Frozr 1G będą pracowały z niższym taktowaniem co obniży zapotrzebowanie na energię nawet o 25%. Na dodatek, jak podaje MSI, karty zostaną zbudowane przy wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów aby zapewnić lepszą wydajność, stabilność oraz żywotność układu.

Zielone wersje N250GTS Twin Frozr zostały wyposażone w bardzo wydajny system chłodzenia Twin Frozr z dwoma wentylatorami, które automatycznie dostosowują swoją prędkość w zależności od obciążenia GPU oraz jego temperatury, poprawiając tym samym kulturę pracy. Jeżeli jeden z wentylatorów ulegnie uszkodzeniu, drugi automatycznie zwiększy swoje obroty aby zapobiec uszkodzeniu układu.

Specyfikacja kart:

Źródło: dvhardware.net

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kopczenko
  0
  CO jest ty pisze tdp 122W a w zestawieniu gpu na wyzszych taktach 105??
  • avatar
   Baleryon
   0
   Razi trochę tytuł newsa. "Grafika" czy "dźwiękówka" niech pozostaną w mowie potocznej.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    kiedy one beda dostepne na rynku?
    • avatar
     force
     0
     patrząc jak te wszystkie rzeczy wchodzą buciorami w ekologie zaczyna mi się na myśl cisnąć wniosek że oni robią kasę na tym całym ekologicznym kłamstwie...ceny prądu idą ostro w górę, a oni robią sprzęt który zabiera mało prądu i się nie grzeje. To ja wole, żeby oni nie ściemniali z tą ekologią wtedy będzie tani prąd, a oni będą robić procesory 40nm które biorą 200W grzeją się do 90 ale są 3 razy wydajniejsze !!!
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ile można tych newsów z modyfikacjami rdzenia G92 pisać? Nawet jak już AMD się nie lub to można już poczekać na nowe grafy NV będą pewnie oszczędniejsze.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Tfu, ekologia... odtaktują i już wielce ekologiczny produkt jest. Czasami to nawet gniazdko na +12V zabiorą, dziady jedne...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Żenująca żenada :P przypomina mi się zaangażowany Al Gore i jego rachunki za prąd i gaz.