• benchmark.pl
 • Gry
 • Detroit: Become Human to gra o androidzie, który chce żyć wśród ludzi
Gry

Detroit: Become Human to gra o androidzie, który chce żyć wśród ludzi

przeczytasz w 1 min.

Studio Quantic Dream powraca z nową opowieścią. Zapowiada się uczta dla miłośników gatunku.

Detroid Kara

Technicznie rzecz biorąc Kara jest androidem. W pewnym momencie swojego istnienia odkryła jednak, że jest w stanie odczuwać emocje i przynajmniej do pewnego stopnia rozumieć, tak jak ludzie. To doprowadziło ją do kolejnego odkrycia: Kara po prostu chciała żyć. Co jednak stanie się z robotem, który opuści fabrykę i spróbuje stać się częścią społeczeństwa? – Właśnie na to pytanie odpowiedzi udzielić ma Detroit: Become Human.

Detroit: Become Human to najnowsza gra studia Quantic Dream, które w ostatnich latach serwowało nam już takie perełki jak Fahrenheit, Heavy Rain czy Beyond: Two Souls. Można się więc domyślać, że czeka nas kolejna hybryda świetnego pod względem fabuły filmu i niezbyt skomplikowanej, ale wciągającej gry. 

Detroid miasto

Akcja gry toczy się w Detroit z niedalekiej przyszłości, w której androidy jak Kara wyglądają, mówią i poruszają się niemal zupełnie tak samo, jak prawdziwi ludzie. – „Zastanawialiśmy się jak my, ludzie, moglibyśmy zareagować na taką nową formę inteligencji. Jaki byłby nasz stosunek do robotów, gdyby zaczęły odczuwać emocje. Nie chcieliśmy po raz kolejny poruszać tematu sztucznej inteligencji. Chcieliśmy porozmawiać o tym, co to znaczy być człowiekiem i jakby to było wejść w buty androida odkrywającego świat i swoje własne emocje”. – Co wy na to?

Detroid życie

Sprawdźcie jeszcze pierwszy, trzyminutowy zwiastun, który dokładnie pokazuje, czym Detroit: Become Human ma być. Oto on:

Źródło: PlayStation Blog

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kurzi5
  2
  O kurde... Po ponad trzech latach jakaś wiadomość! https://www.youtube.com/watch?v=1EvqiGm0wz8
  • avatar
   Dudzio993
   1
   Hmmm... Pomysł fajny ale co ma byc robione w tej grze, czy będziemy szpiegować ludzi i uczyć się ich zachowań, naśladować, otwarty świat itd? Czy bedzie to sztywna gra bez możliwości zwiedzania świata ? Coś wiadomo ?
   • avatar
    Dudzio993
    0
    Hmmm... Pomysł fajny ale co ma byc robione w tej grze, czy będziemy szpiegować ludzi i uczyć się ich zachowań, naśladować, otwarty świat itd? Czy bedzie to sztywna gra bez możliwości zwiedzania świata ? Coś wiadomo ?
    • avatar
     entropic
     0
     postac z pierwszego zrzutu wyraznie wzorowana na Valorie Curry