Gry

Oto Devil May Cry 5 - Dante i Nero powracają

z dnia 2018-06-10
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Podczas konferencji Xbox na E3 2018 pojawili się przedstawiciele Capcomu. Po co? Aby pochwalić się swoim najnowszym, wyczekiwanym przez wielu tytułem: Devil May Cry 5.

Od dłuższego czasu mówiło się, że się doczekamy i na E3 2018 rzeczywiście zapowiedziana została gra Devil May Cry 5. Powrót serii slasherów, która dla wielu graczy jest jedną z najważniejszych w historii, budzić może mieszane odczucia, ale na pewno jest to ważne wydarzenie.

Capcom zapowiada, że jest to najlepsza gra akcji, jaką kiedykolwiek stworzył. Przemyślane sterowanie i widowiskowe akcje – tego przede wszystkim należy się spodziewać po Devil May Cry 5. Gra pewnie nie wszystkim się spodoba, przede wszystkim dlatego, że jest bardzo „nowoczesna”. Czy w ostatecznym rozrachunku jest to jednak cecha, którą należy krytykować? 

Czas pokaże – tymczasem rzućcie okiem na zwiastun, by wyrobić sobie pierwsze zdanie na temat tej gry:

Devil May Cry 5 – trailer z E3 2018

Źródło: VG247, Xbox

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  To nie Dante tylko Nero... Miecz + ręka + głos. Syn Vergila (bratanek Dantego).

  Gdyby Dantemu ścieli włosy, Capcom by tego nawet nie wydawał bo nikt by tego nie kupił. Czemu tylko nie pokazali Dantego? Szykuje się coś grubego?
  Zaloguj się
 • avatar
  Gameplay wygląda jak kopiuj/wklej z 4-ki. Te same animacje, te same ciosy tylko na innym silniku. I ta mechaniczna ręka... Co tu się wyrabia to mnie odpycha. Czy wszystko co dobre musi zostać zrujnowane przez "nowoczesność" czy jak to się tam zwie dziś?

  Zobaczymy jak to będzie w praktyce, przynajmniej nie jest to kontynuacja DMC:DmC.