Gry komputerowe

Komu grę za darmo? Psychologiczny horror DISTRAINT do zgarnięcia na Steamie

przeczytasz w 1 min.

DISTRAINT to klimatyczny horror 2D, od którego trudno się oderwać. Na Steamie 93 proc. graczy oceniło go pozytywnie i teraz możecie bez opłat przekonać się o tym, dlaczego.

Nie wydacie ani złotówki, a ten klimatyczny, dwuwymiarowy horror psychologiczny będzie wasz na zawsze. Na platformie Steam trwa akcja rozdawnicza z DISTRAINT w roli głównej. 

DISTRAINT to (zbierająca bardzo pozytywne oceny) gra z 2015 roku stworzona przez jednego człowieka. Jesse Makkonen zadbał o ponury klimat, wartką akcję, zaskakującą fabułę o poczuciu winy i prostą mechanikę rozgrywki, a połączenie tego wszystkiego sprawia, że trudno odejść do ekranu.

Już za kilka dni światło dzienne ujrzy jej kontynuacja i to z tej właśnie okazji autor postanowił rozdać egzemplarze pierwszego DISTRAINT za darmo. Nie trzeba raczej tłumaczyć, co należy zrobić, by dodać grę do swojej biblioteki na Steamie, więc po prostu zostawiamy link do jej karty.

A skoro Jesse Makkonen postanowił zrobić taki prezent, to wypadałoby wspomnieć raz jeszcze o DISTRAINT 2. Dodajmy więc, że premiera gry odbędzie się 13 listopada, a już teraz zostawiamy was z jej oficjalnym zwiastunem:

Źródło: Steam

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    HomeAudio
    0
    Było już na Fanatical... (23/05/2018) - też za darmo.