Gry

Dodatek do GTA IV zalicza opóźnienie?

przeczytasz w 0 min.

Prezes firmy Take-Two, Ben Feder podał dziś do publicznej wiadomości, iż pierwszy szumnie zapowiadany, ekskluzywny dodatek do bestselerowego Grand Theft Auto IV w wersji dla konsoli Xbox360 pojawi się dopiero w pierwszym kwartale fiskalnym 2009 roku. Brzmi to może troszkę złowrogo z uwagi na pojawiający się tam 2009 rok, jednak kwartał ten dla Take-Two rozpoczyna się już w listopadzie tego roku. Inaczej mówiąc, wspomniany dodatek zostanie udostępniony w usłudze Xbox Live Marketplace nie wcześniej niż właśnie w listopadzie.

Pozostaje mieć nadzieje, że Take-Two wywiąże się ze swoich wcześniejszych obietnic i ekskluzywny epizod przygód Nico Bellica zawita na konsole Xbox360 jeszcze w tym roku. Jesli bowiem tak sie nie stanie będzie to raczej niemiła niespodzianka dla graczy, a tym większa dla Microsoftu, który przecież, jak pamiętamy, w celu zagwarantowania sobie wyłączności dla dodatkowej zawartości gry "sięgnął" dość głęboko do swojej kieszeni. I trudno się będzie dziwić, 50 milionów dolarów piechotą nie chodzi!


Z ostatniej chwili: W odpowiedzi na wypowiedź Prezesa Take-Two rzecznik prasowy Microsoftu poinformował właśnie, iż stanowisko jego firmy w kwestii czasu pojawienia się ekskluzywnego dodatku do GTA IV pozostało niezmienione. Zgodnie z tymi ustaleniami nowy epizod Grand Theft Auto IV ma zostać udostępniony na początku jesieni 2008 roku. Jak widać Microsoft postanowił jednak pogrozić palcem.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login