Gry

Dodatek do GTA IV zalicza opóźnienie?

przeczytasz w 0 min.

Prezes firmy Take-Two, Ben Feder podał dziś do publicznej wiadomości, iż pierwszy szumnie zapowiadany, ekskluzywny dodatek do bestselerowego Grand Theft Auto IV w wersji dla konsoli Xbox360 pojawi się dopiero w pierwszym kwartale fiskalnym 2009 roku. Brzmi to może troszkę złowrogo z uwagi na pojawiający się tam 2009 rok, jednak kwartał ten dla Take-Two rozpoczyna się już w listopadzie tego roku. Inaczej mówiąc, wspomniany dodatek zostanie udostępniony w usłudze Xbox Live Marketplace nie wcześniej niż właśnie w listopadzie.

Pozostaje mieć nadzieje, że Take-Two wywiąże się ze swoich wcześniejszych obietnic i ekskluzywny epizod przygód Nico Bellica zawita na konsole Xbox360 jeszcze w tym roku. Jesli bowiem tak sie nie stanie będzie to raczej niemiła niespodzianka dla graczy, a tym większa dla Microsoftu, który przecież, jak pamiętamy, w celu zagwarantowania sobie wyłączności dla dodatkowej zawartości gry "sięgnął" dość głęboko do swojej kieszeni. I trudno się będzie dziwić, 50 milionów dolarów piechotą nie chodzi!

Z ostatniej chwili: W odpowiedzi na wypowiedź Prezesa Take-Two rzecznik prasowy Microsoftu poinformował właśnie, iż stanowisko jego firmy w kwestii czasu pojawienia się ekskluzywnego dodatku do GTA IV pozostało niezmienione. Zgodnie z tymi ustaleniami nowy epizod Grand Theft Auto IV ma zostać udostępniony na początku jesieni 2008 roku. Jak widać Microsoft postanowił jednak pogrozić palcem.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!