Konkursy

Drudzy Laureaci konkursu "Benchmarkowy powrót do szkoły 2013"

przeczytasz w 1 min.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Benchmarkowy powrót do szkoły 2013", w którym możecie wygrać nagrody dla siebie i swojej szkoły.

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013

Jak co poniedziałek wyłoniliśmy dziś kolejnych szczęśliwców, którzy otrzymają słuchawki Skullcandy JIB. Naszym zdaniem ich odpowiedzi były najciekawsze spośród wszystkich oddanych w ubiegłym tygodniu w konkursieBenchmarkowy powrót do szkoły 2013”.

"Osobiście nie widzę innej możliwości jak mianowanie HTC One najlepszym z polecanych produktów. Smukła i ładna obudowa, duży ekran, pod którym Super LCD™ 3 dba o wyswietlanie obrazów najwyższej jakości, odporność na upadki oraz dobra jakość dźwięku Beats A." Mateusz Sękarski (lantar8)

"Samsung Series 7Ze względu na szybki dysk (SSD), do tego wydajny procesor z zmniejszonym TDP zapewniający dłuższy czas pracy i nie tylko pozwalają na komfortowy czas nauki, nie tylko informatyki, ale przeglądaniu zadań lub czytaniu." Mateusz Przybysz (Tridefy)

Nagrody - Benchmarkowy powrót do szkoły 2013

Z każdym dniem przybywa Waszych głosów oddanych w konkursie, w rankingu szkół jest już 116 placówek na, które zagłosowaliście. Ten tydzień przyniósł spore przetasowania w czołówce, obecnie na prowadzenie wyszło Diecezjalne Gimnazjum w Nysie.

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013 - ranking szkół

Ze strony konkursowej możecie pobrać plakat informacyjny, który warto powiesić w dozwolonym miejscu waszej szkoły, zwiększając przez to szansę na nagrodę dla siebie i swojej szkoły.

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Quler222
    2
    Osobiście dziwne wybory padają ponieważ pytanie wydaje mi się który przedmiot najbardziej przydaje się w szkole i dlaczego? Więc odpowiedzi powinny być udzielane w kontekście użycia tych rzeczy w szkole/nauce a tutaj padła po prostu odpowiedź o zaletach produktu a nie w czym przydaje się w szkole. No ale to moje zdanie nie wiem jak oceniają je inni.