Gry

Dying Light 2 będzie zdecydowanie większy od poprzednika

przeczytasz w 1 min.

Tymon Smektała ujawnił w ostatnim wywiadzie, iż mapa będzie tutaj czterokrotnie obszerniejsza. Dying Light 2 pozwoli nam poznać nowe miasto.

Jedną z największych niespodzianek targów E3 2018 była zapowiedź Dying Light 2. Gracze mający w pamięci pierwsze Dying Light oczekują kolejnej niezwykle interesującej produkcji i informacje ujawniane już po wspomnianej imprezie dają na takową spore nadzieje.

Trudno przewidzieć, czy Techland pokusi się o jeszcze lepszą produkcję. Można być jednak pewnym, że Dying Light 2 będzie zdecydowanie większy od poprzednika. Tymon Smektała ujawnił w ostatnim wywiadzie, iż mapa będzie tutaj czterokrotnie obszerniejsza.

Trzeba przy tym pamiętać, iż w Dying Light 2 odwiedzimy nowe miasto, które będzie miało otwartą strukturę. Podczas przemieszczania się cały czas ważną rolę odgrywać będzie parkour.

Dying Light 2

O tym, jak ambitny jest to projekt świadczą nazwiska osób zaproszonych do współpracy. To nie tylko Chris Avellone, ale również scenarzyści gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ci, którzy odpowiadali za historię Krwawego Barona uwielbianą przez wielu graczy.

Źródło: variety

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  4
  Wątek Krwawego Barona był naprawdę dobry. Jeśli nie był to jednorazowy przebłysk z ich strony to można liczyć na element ciekawej fabuły.
  • avatar
   kitamo
   1
   Fajnie jakby było tez więcej modeli zombiakow bo te z jedynki to powtarzały się strasznie.
   • avatar
    Hupleciak
    -4
    W dl2 walutą ma być woda jak coś to zapraszam na profil steam Hupleciarzblacktigertm tylko napisz swój nick pod profilem lub tu bo masa Scammerów zaprasza mnie