Gry

Dying Light 2 będzie zakupem na lata

przeczytasz w 2 min.

Do premiery Dying Light 2 Stay Human już naprawdę blisko. Porcja kolejnych informacji ujawnionych przez studio Techland brzmi bardzo optymistycznie.

Dying Light 2 z długim wsparciem i łatwą aktualizacją na nowych konsolach

Zacznijmy może od tego, że decydujący się na zakup omawianego tytułu nie powinni nudzić się przez dłuższy czas. I nie chodzi tu jedynie o zapowiedzi, iż świat Dying Light 2 Stay Human będzie duży i wypełniony atrakcjami. Twórcy zapowiedzieli, iż można nastawiać się tutaj na 5 lat wsparcia, które przyniesie regularnie dodawane nowe treści i rozszerzenia. I komu jak komu, ale akurat studiu Techland można dawać w tej kwestii wiarę. Również Dying Light cechowało się bowiem bardzo długim okresem rozwoju. Ba, do tej pory o nim nie zapomniano, chociaż oczywiście teraz mowa już jedynie o okazjonalnych wydarzeniach czy pakietach zawartości, aczkolwiek i one cieszą.

Podobać może się również potwierdzenie, iż Dying Light 2 Stay Human będzie oferować darmową aktualizację do wersji PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S dla wszystkich użytkowników PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i Xbox One.

Dying Light 2 na PS5 i Xbox Series X - tryby działania

W przypadku najwydajniejszych konsol nowej generacji, Dying Light 2 Stay Human będzie mógł działać w jednym z trzech trybów. Wybór będzie oczywiście należał do użytkowników.

Jak pokazują poniższe materiały wideo, przygotowano Performance mode (60 i więcej klatek na sekundę), Quality Mode z obsługą ray tracingu oraz Resolution Mode zapewniającym rozdzielczość 4K.

Dying Light 2 Stay Human już budzi zainteresowanie

Dying Light 2 Stay Human zmierza również na PC. Warto jednak mieć na uwadze, że na premierę nie pojawią się funkcje kooperacji międzyplatformowej i międzygeneracyjnej. Wiele wskazuje jednak na to, że zostaną dodane w późniejszym czasie.

Premiera Dying Light 2 Stay Human, po wielu wcześniejszych opóźnieniach, odbędzie się 4 lutego. Wersja PC będzie dostępna na Steam oraz Epic Games Store. W zasadzie już jest i cieszy się sporym wzięciem. Na Steam gra została dodana do listy życzeń ponad 3 miliony razy. Też zamierzacie zagrać?

Źródło: Techland, PlayStation, Xbox

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TitoBandito01
  3
  Czuję pierdyliard DLC - to obecnie oznacza zwrot "na lata" w przypadku rynku gier komputerowych. A może i jeszcze to całe NTF? [̲̅$̲̅(ツ)$̲̅]
  A tak przy okazji - jeszcze się ludziom nie znudziły te taśmowo klepane gierki z zombiakami?
  • avatar
   levusek1992
   0
   Wszystkie tryby powinny być w 60 klatkach. Przecież 30 klatek to zbrodnia
   • avatar
    PITUCH3
    0
    poczekam deluux zejdzie do 100 , w 8 miesięcy !:P