• benchmark.pl
 • Gry
 • Dziś premiera Forza Horizon 3 - pierwszy dodatek jeszcze w tym roku
Gry

Dziś premiera Forza Horizon 3 - pierwszy dodatek jeszcze w tym roku

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Na debiut Forza Horizon 3 czekało wielu. Recenzje potwierdzają, że było warto.

Sympatycy wyścigów mają dziś prawdziwe święto. Premiery gry Forza Horizon 3 inaczej określać bowiem nie wypada.

O produkcji studia Playground Games mówiło się w ostatnich miesiącach sporo. Tydzień temu pojawiły się natomiast pierwsze oceny gry i od tego czasu wiadomo było, że jest na co czekać. Recenzenci byli bowiem zachwyceni, a tak dużego hitu nie mogliśmy odpuścić i my.

Jeśli zatem chce poznać przed zakupem poznać Forza Horizon 3 bardzo dokładnie to zapraszamy do naszej recenzji. Nie będziemy jednak ukrywać, że wycieczka do Australii [miejsce akcji gry - przyp. red.] bardzo nam się spodobała.

Gdyby ktokolwiek zapomniał to przypominamy też, Forza Horizon 3 debiutuje na Xbox One oraz PC z systemem operacyjnym Windows 10. Jednocześnie warto dodać, iż prócz mniejszych aktualizacji i paczek z nowościami wydane zostaną dwa duże dodatki. Pierwszy z nich pojawić powinien się pod koniec tego roku. Oferowana będzie też przepustka sezonowa w cenie 35 dolarów.


Źródło: Xbox

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Co to za nuta?
  1
 • avatar
  TruGeek
  Kurde na PC to takie drogie jeszcze są problemy ze stabilnością. A tak dobrze się zapowiadało bo forza apex chodzi elegancko nawet na moim GTX 670
  1
 • avatar
  Dudi4Fr
  Gram od 23ego, jak ogarną optymizacje na pc (na 980Ti w 1440p średnio to wygląda) to bedzie cudo. Sama gra z siebie jest napakowana na maksa atrakcjami a zapowiada się jeszcze lepiej!
  1
 • avatar
  diabolum
  Witam,
  głupie pytanie... ale jak to kupić na PC?
  W Sklepie Windows pojawia mi się błąd, że nie odnaleziono szukanego tytułu... po tym jak klikam w opcji szukania na Forze Horizon 3.

  Czy jest jakaś inna droga zakupu Forzy?
  Pozdrawiam
  1