Ciekawostki

Jesse Pinkman powraca - El Camino: Film „Breaking Bad” na zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Breaking Bad to jedna z największych serialowych perełek ostatnich lat, a film El Camino zapowiada się równie dobrze. Zobaczcie najnowszy plakat i teaser tej produkcji.

El Camino: Film „Breaking Bad” znajduje się w czołówce najgorętszych produkcji, jakie trafią do katalogu Netflix tej jesieni. Scenarzystą i reżyserem jest Vince Gilligan, a więc autor wspomnianego (i zaznaczonego w tytule) serialu, który postanowił pokazać nam, co było dalej. Choć do premiery zostało już niewiele czasu, wydawca oszczędnie dzieli się szczegółami, ale od czasu do czasu pokazuje kolejne materiały – na przykład takie, jak ten plakat…

Oficjalny plakat El Camino: Film „Breaking Bad”

El Camino plakat

Na plakacie, jak i na najnowszym zwiastunie widzimy (granego przez Aarona Paula) Jessego Pinkmana. Po ucieczce na wolność bohater musi pogodzić się ze swoją przeszłością, bo tylko w taki sposób będzie mógł ruszyć dalej. Twórcy obiecują, że fani serialu będą zadowoleni z efektu i zapowiadają, że powinniśmy przygotować się na trzymający w napięciu thriller. Wspomniany trailer jak najbardziej pozwala wierzyć w takie zapewnienia – zresztą sami zobaczcie:

El Camino: Film „Breaking Bad” - trailer:

El Camino: Film „Breaking Bad” zadebiutuje w serwisie Netflix już w piątek, 11 października 2019 roku. 

Źródło: Netflix

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!