Gry Xbox One

Elite: Dangerous na Xbox One w październiku

przeczytasz w 1 min.

Podczas gdy Star Citizen powstaje i powstaje, konkurencja nie śpi.

Elite: Dangerous

Podczas gdy Star Citizen powstaje i powstaje, od kilku już miesięcy pecetowcy zagrywają się w Elite: Dangerous – kosmiczny symulator, w którym przemierzamy wszechświat, wykonujemy misje i toczymy emocjonujące pojedynki. I gdy tak Star Citizen powstaje nadal, już za niecały miesiąc zabawę w Elite: Dangerous zabawę rozpocząć będą mogli również użytkownicy konsoli Xbox One – poznaliśmy datę premiery tej wersji.

Obecnie Elite: Dangerous znajduje się w programie Xbox Game Preview. Firma Frontier Developments poinformowała jednak, że wystarczy już tych testów i pełna wersja tego tytułu zadebiutuje na najnowszej konsoli Microsoftu 6 października bieżącego roku. To jest ta dobra wiadomość. Zła zaś jest taka, że jeśli braliście udział w Game Preview i zdobyliście tam statki, to musicie się z nimi pożegnać. Ani one, ani w żadnym sensie postęp w rozgrywce nie zostaną bowiem przeniesione do pełnej wersji.

Ale znów – żeby nie było tak źle, odpowiedzialne za ten tytuł studio zapowiedziało, że gracze za testy otrzymają mimo to dodatkową zawartość. Wkrótce udostępniona zostanie również opcja przeniesienia zapisanego stanu gry z wersji pecetowej do konsolowej.

Na koniec przypomnijmy sobie ostatni zwiastun:

Źródło: VG247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krisk7
  0
  Biorąc pod uwagę poziom grafiki na PC, to chyba od razu myśleli o zrobieniu wersji konsolowych.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jak oni to zrobili, żeby komendy zajmujące pół klawiatury, kilka przycisków na joysticku, jeszcze wspomagane przez ASTRĘ i Voice Attack zmieścić na padzie? :)