Konsole do gier

Emagon to jednak nie gra - Sony wyjaśnia zagadkę

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Zwiastun nie był zapowiedzią jakiejkolwiek gry, ale próbą zainteresowania graczy specjalnym wydaniem konsoli PS4.

Emagon

Miała być nowa gra na PS4, która zachwyci niemal każdego. Sony podgrzało ostatnio atmosferę, ale w efekcie nie otrzymamy tego, na co wielu chyba liczyło.

Kilka dni temu hiszpański oddział wspomnianego producenta opublikował zwiastun pod tajemniczym tytułem Emagon. Wyglądał on naprawdę intrygująco i pozostawało nam czekać na dokładniejsze informacje, które obiecywano szybko przedstawić. Te rzeczywiście się pojawiły, ale zaskoczyły jeszcze bardziej niż wcześniejsza prezentacja przywołanego już zwiastuna.

Nie był on bowiem zapowiedzią jakiejkolwiek gry, ale próbą zainteresowania graczy specjalnym wydaniem konsoli PS4, który przygotowany został z okazji 20-lecia marki PlayStation, a na temat którego nieco Wam już pisaliśmy.

Poniżej zobaczyć możecie materiał rozwiewający wątpliwości. Trzeba przyznać, że Sony miało naprawdę ciekawy pomysł, a o nowej edycji konsoli PS4 usłyszało zapewne dzięki temu zdecydowanie więcej osób.


Źródło: vg247, gamesaktuell

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Ciesz się że jeszcze dział playstation daje rade i jakoś interes się kręci bo straty finansowe mają duże. Jeszcze troche i sony zostanie tylko z playstation
  6
 • avatar
  Konto usunięte
  Jakby gry na PS4 były tańsze to może i bym ich wsparł, ale zostaje jednak przy PS3 do momentu.jak.będę rzucał kasą na boki.
  1
 • avatar
  R2rr0
  Lipa...
  -4
 • avatar
  Konto usunięte
  Film objaśniający powinien być opatrzony kategorią wiekową PEGI +7.