Gry

Epic Games rozdaje assety warte 12 mln dolarów

przeczytasz w 1 min.

Paragon to gra, która nie zainteresowała graczy. Może się jednak okazać, że niektóre elementy przygotowane na jej potrzeby pojawią się w innej produkcji.

Kilka tygodni temu Epic Games poinformowało, iż kończy z dalszym rozwojem gry Paragon. Teraz producent zdecydował się podjąć krok, w wyniku którego pożegnanie z tym tytułem nie obejdzie się bez echa.

Zapadła bowiem decyzja, aby rozdać assety warte 12 mln dolarów (na tyle wycenia je Epic Games). Na początek udostępniono pakiet 20 postaci (ze skórkami, animacjami, teksturami, dialogami, itd.) oraz 1500 elementów środowiska przygotowanych dla map Agora i Monolith.

Assety pojawiły się już na oficjalnej stronie unrealengine. W najbliższych miesiącach Epic Games udostępni kolejne assety. Ze wszystkich zainteresowani twórcy korzystać mogą w dowolnych projektach.


Paragon zadebiutował w marcu 2016 roku. Serwery wyłączone zostaną już 26 kwietnia tego roku.

Źródło: Unreal Engine

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  2
  Wow, wow, wow... dla twórców map, gier, grafików to nie lada gratka.
  • avatar
   Warmonger
   1
   Mają gest. Nie to, co Ubisoft, który te same modele wykorzystuje w każdej możliwej produkcji ;)
   • avatar
    owatanka
    -2
    Gra slaba niestety pogralem troche i wydaje sie bardzo archaiczna w swojej budowie sam interfejs jest przekombinowany a sama gra niezacheca do siedzenia w niej kilka godzin nie ma poprostu tej iskry.

    Szkoda ze nie inwestuja wiecej czasu w unreala mogli by zrobic nowego unreal tournament jedyna nowa mapka dodana do nowego unreala jest swietna 120fps no ale jest tylko jedna i kilka zremasterowanych i niezla dzicz tak mogl by wygladac paragon i byl by hit.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Wow miły gest, nic tylko bić brawo, na ogół w takich przypadkach takie rzeczy trafiają do "kosza" (oczywiście jest to w większości przetrzymywane ale nie udostępniane a tym bardziej za darmo)