Technologie i Firma

Eurofleet: aplikacja do kompleksowego zarządzania flotą pojazdów

przeczytasz w 1 min.

Eurofleet: mobilna aplikacja do zarządzania flotą. Program podnosi wydajność floty oraz umożliwia szczegółową kontrolę poszczególnych pojazdów.

eurofleet

Wykorzystanie technologii mobilnych w przedsiębiorstwach pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz podniesienie wydajności firmy. Aplikacje umożliwiające zarządzanie flotą i kontrolowanie jej z poziomu smartfona czy tabletu, to nieoceniona pomoc w nadzorze nad eksploatacją pojazdów w firmie.

Według różnych, szacunkowych danych do końca 2015 roku ponad 60% Polaków będzie posiadało smartfony. Tak duża popularność urządzeń mobilnych sprawia, że producenci i dostawcy oprogramowania prześcigają się w pomysłach wykorzystania ich, jako przenośnych terminali służących do zarządzania procesami w firmie. Jedną z takich aplikacji jest Eurofleet. Program stworzony przez Gannet Guard Systems umożliwia kompleksowe zarządzanie flotą pojazdów.

Eurofleet daje użytkownikowi wgląd w informacje na temat poszczególnych pojazdów wraz z wizualizacją pokonanych przez nie tras na interaktywnej mapie. Właściciel firmy może sprawdzić raporty o zużyciu paliwa przez swoją flotę oraz koszty związane z jej utrzymaniem w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca. Aplikacja oferuje także dostęp do informacji o ilościach postojów danego pojazdu, łącznym czasie eksploatacji oraz godzinach włączenia i wyłączenia silnika, co pozwala na bieżąco sprawdzać, czy pojazd użytkowany jest tylko w godzinach pracy czy pracownik korzysta z niego prywatnie.

Aplikację Eurofleet można pobrać w sklepie iTunes, dla użytkowników systemu iOS oraz w Google Play, dla użytkowników Androida.

Źródło: ASCG

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Zastanawia mnie czy wy po prostu wklejacie KAŻDY news jaki znajdziecie na internecie, który miał w tytule pierwotnie słowa klucz, czy jednak ktoś z was przez parę sekund się zastanawia czy dany news ma tu jakąkolwiek użyteczność dla odwiedzających.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Niezły ten euro-flet.
   • avatar
    IronFe
    1
    skoro to jest apka na smartfona to skąd ona ma wiedzieć kiedy został włączony silnik a kiedy wyłączony ?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Gannet jako jedyna firma publikuje faktyczne namierzone pojazdy po kradzieży pod tym linkiem:

     http://www.gannet.pl/aktualnosci/odnalezienia/

     • avatar
      Konto usunięte
      0
      A ja myślałem, że Kończita Wurst to Euro-flet.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       "Odnaleziona Toyota Land Cruiser

       Schyłek lata w województwie mazowieckim jak zwykle był dla nas pracowity.

       Tym razem na celowniku naszych radiowych radarów znalazł się moduł GANTRACK zainstalowany w Toyocie LC.

       Dzięki precyzji załogi samolotu radionamiarowego oraz ekipy mobilnej GGS samochód już dziś jest w rękach właściciela."

       www.gannet.pl
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Ja moge polecic lokalizatory Alfatrack, w kazdej chwili mozna sie dowiedziec gdzie jest samochod, wystarczy miec dostep do internetu
        • avatar
         Wuwu11
         0
         Gannet to firma, która lubi robić w konia swoich klientów, zobaczcie: http://motofilm.pl/2017/03/zabezpieczyles-samochod-lepiej-zajrzyj-do-regulaminu/
         Piszą, że są systemem monitoringu radiowego, tymczasem z ich regulaminu jasno wynika, że lokalizacja odbywa się za pomocą GPS/GSM. Jak to inaczej nazwać, jak nie oszustwem?