• benchmark.pl
 • Gry
 • Evolve otrzymywać będzie dodatkowe mapy za darmo - nowy zwiastun gry
Gry

Evolve otrzymywać będzie dodatkowe mapy za darmo - nowy zwiastun gry

przeczytasz w 1 min.

Turtle Rock Studios systematycznie przypomina o swojej produkcji.

Evolve gra

Evolve to tytuł wyczekiwany dość gorączkowo i ten, który od pewnego czasu zgarnia większość najważniejszych nagród na imprezach dla graczy. Mimo tego Turtle Rock Studios systematycznie przypomina o swojej produkcji.

Tym razem wypowiedział się Phil Robb, dyrektor kreatywny Turtle Rock Studios. W ostatnim wywiadzie podzielił się on jak najbardziej optymistyczną wiadomością. Wszystkie dodatkowe mapy, jakie pojawią się po premierze gry, udostępniane będą bowiem za darmo.

"Pierwszą rzeczą, którą sobie założyliśmy było to, aby nie dzielić społeczności, a więc wszystkie dodatkowe mapy będą darmowe. Nie chcemy, aby ktokolwiek został wyrzucony z serwera, ponieważ czegoś nie kupił."

Nie oznacza to jednak, iż producent nie planuje płatnych rozszerzeń. Obejmować będą one jednak inne elementy, a twórcy starają się, aby skorzystać mogli z nich nawet ci gracze, którzy nie będą chcieli wydawać pieniędzy na dodatki.

"Przygotujemy nowe postacie i potwory, ale nawet jeśli ich nie kupisz, a kupi je twój kumpel to będzie świetnie i również twoja gra stanie się przez to lepsza. Tak, wprawdzie nie będziesz w stanie grać nowymi postaciami, ale na pewno będziesz mógł grać przeciwko nim."

Będąc przy temacie Evolve wspomnieć należy również o zwiastunie, jaki pojawił się ostatnio w sieci. Twórcy zaprezentowali możliwości kolejnej postaci. Caira może być ważnym ogniwem zespołu, a to dlatego, że mówimy tutaj o postaci medyka, a więc nie tylko będzie ona eliminować bestie, ale dodatkowo pomoże odzyskać zdrowie innym członkom swojej drużyny.


Dzięki testom alfa niektórzy gracze mieli już okazję pobawić się przy tym tytule. Premiera finalnej wersji Evolve planowana jest jednak na 10 lutego przyszłego roku - na PC oraz konsolach na PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: gameinformer, youtube

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Stasiek_Zabojca
  5
  Widzę,że branża kieruje się w dobrą stronę :)
  • avatar
   Balrogos
   -6
   Taka lipna gra nie dziwnie sie ze za darmo po fali negatywnych komentarzy.