Gry

Evolve przypomina o sobie nowym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Evolve powstaje i ma się dobrze. Twórcy wykorzystują sytuację, aby wytłumaczyć dlaczego warto złożyć zamowienie rpzedpremierowe.

Evolve Goliath

Dwa dni – tyle pozostałoby do premiery gry Evolve, gdyby twórcy nie przesunęli jej na luty przyszłego roku. Wiemy o tym jednak już od ponad dwóch miesięcy i zdążyliśmy się z tym faktem oswoić. Od tego czasu studio Turtle Rock było dość skąpe – ani nie słyszeliśmy nowych wiadomości, ani też nie widzieliśmy nowych materiałów. Aż do teraz.

Twórcy opublikowali nowy zwiastun Evolve – przypomnijmy: gry, w której czwórka graczy wybiera się na polowanie na potężnego potwora, który również sterowany jest przez żywą osobę. W dużej mierze nowy materiał poświęcony jest skórce Savage Goliath, która wejdzie w skład paczki Monster Expansion Pack. Ta – o czym także dowiadujemy się ze zwiastuna – trafi do wszystkich graczy, którzy zdecydują się na zamówienie przedpremierowe. Poza skórką, dodatek Monster Expansion Pack zawierać ma również „czwartego grywalnego potwora”.

Przy okazji, pojawiły się doniesienia na temat trzeciego potwora dostępnego w grze Evolve. Przypomnijmy – najpierw poznaliśmy Goliatha, a w lipcu dołączył do niego Kraken. Kolejny najprawdopodobniej nazywać będzie się Leviathan, a jego najważniejszymi cechami mają być umiejętności kamuflażu oraz skradania się. Znamy już zatem pełną trójkę – czwarty dostępny będzie bowiem w DLC (oraz – o czym wspominaliśmy nieco wyżej – za darmo dla pre-orderowców).

Gracze, którzy zamówią grę Evolve w ciągu najbliższych dni otrzymają także możliwość udziału w Big Alpha – testach, które rozpoczną się 30 października na Xbox One i 31 października na PlayStation 4 oraz PC. A to już najnowszy zwiastun:

Premiera gry Evolve planowana jest na 10 lutego przyszłego roku.

Źródło: LoadTheGame, Cenega

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Czekam i nie mogę się doczekać. W ciemno nie kupię, ale na pewno zobaczę.
  • avatar
   kitamo
   1
   interesujący tytuł, robi wieksze wrazenie niz FC4 o ktorym wałkuje sie codziennie
   • avatar
    Balrogos
    -1
    Jak na darmowy mod do L4D2 no sam nie wiem gameplay jest przecietny.