Gry komputerowe

Football Manager 2019 - premiera w listopadzie

przeczytasz w 2 min.

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od premiery kolejnej odsłony najpopularniejszego piłkarskiego menedżera. Ekipa Sports Interactive zapowiedziała, że premiera Football Manager 2019 odbędzie się w listopadzie i że ta część przyniesie kilka ciekawych nowości.

Jeśli uważacie, że dobrze poradzilibyście sobie z prowadzeniem własnej drużyny piłkarskiej, to już na początku listopada otrzymacie kolejną okazję, by to udowodnić. Ogłoszona została data premiery gry Football Manager 2019 od Sports Interactive.

Football Manager 2019 - zapowiedź w sierpniu, szczegóły we wrześniu, premiera w listopadzie

Football Manager to seria, która z roku na rok staje się coraz lepsza. Kolejne wydania nie są pod żadnym względem rewolucyjne, ale zawierają nowości, które sprawiają, że gra jest nie tylko coraz przyjemniejsza, ale też bardziej realistyczna.

W tego- czy może raczej przyszłorocznej edycji również mają pojawić się takie ulepszenia, ale szczegóły na ich temat mamy poznać dopiero w przyszłym miesiącu. Na razie ujawniono, że na graczy czekać będzie przeszło 500 tysięcy prawdziwych zawodników i członków sztabu tworzących 2500 klubów z 50 krajów.

Football Manager 2019 okładka

„W Football Manager 2019 to TY jesteś autorem sukcesów swojego klubu: ty określasz taktykę i styl gry oraz przeprowadzasz rekrutację zawodników, aby stworzyć jak najlepszy skład. Przejmujesz aktywną rolę na boisku treningowym, rozwijasz swój skład i doglądasz przygotowań do nadchodzących meczów.

A kiedy nadejdzie dzień spotkania, zajmujesz miejsce przy linii bocznej i kontrolujesz przebieg meczu. Zrealizuj swoją piłkarską wizję! Czy zmiana w idealnym momencie albo poprawka taktyczna będą oznaczały różnicę pomiędzy fatalną porażką a ekstatycznym zwycięstwem?”

To powyżej to fragment oficjalnego opisu. Poniżej zaś możecie obejrzeć pierwszy zwiastun tej produkcji (ale nie spodziewajcie się fragmentów rozgrywki):

Pierwszy zwiastun gry Football Manager 2019

Jak mogliście zobaczyć na końcu zwiastuna, gra Football Manager 2019 zadebiutuje 2 listopada 2018 roku. Tego samego dnia udostępnione zostaną gry Football Manager 2019 Touch oraz Mobile – ta pierwsza to wersja uproszczona (bez funkcji biznesowych), druga zaś jest przeznaczona na urządzenia mobilne.

Równocześnie poinformowano, że ruszyła przedsprzedaż. Osoby, które się na nią zdecydują, mogą liczyć na 10-procentowy rabat oraz dostęp do bety, która będzie dostępna na dwa tygodnie przed oficjalną premierą, a rozpoczętą w niej karierę będzie można kontynuować w pełnej wersji. 

Źródło: SEGA, Sports Interactive

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.