Gry komputerowe

Gra Football Manager 2019 już dostępna - to najlepsza odsłona od lat

przeczytasz w 1 min.

Dzisiaj na rynku oficjalnie zadebiutowała gra Football Manager 2019. Ekipa Sports interactive zachowała to, co najlepsze i dodała ciekawe nowości. Recenzenci piszą, że wyszło świetnie.

Oto kolejna okazja dla domorosłych menedżerów, by przekonać się o tym, jak poradziliby sobie przejmując kontrolę nad ulubionym klubem. Dzisiaj na rynku zadebiutowała gra Football Manager 2019 i wygląda na to, ze jest to najlepsza odsłona od lat.

Dziś premiera Football Manager 2019

Piłkarska seria ekipy Sports Interactive od lat utrzymuje wysoki poziom, ale Football Manager 2019 wynosi ją jeszcze wyżej. Tak przynajmniej sugerują recenzenci – średnia ocen wynosi obecnie 8,7/10. „Bardzo pozytywne” są również noty na Steamie. 

Football Manger 2019 screen

W tej najnowszej odsłonie twórcy wprowadzili garść nowości: to między innymi potężnie rozbudowany moduł opcji treningowych, zaawansowane ustawienia taktyki oraz zwiększone możliwości kontrolowania sytuacji podczas spotkań. Jest też odświeżony interfejs użytkownika i wszystkie te zmiany zostały ocenione pozytywnie.

Recenzenci zwracają uwagę na to, że podczas gdy nowości zdały egzamin, twórcom udało się też zachować to, co było najlepsze w poprzednich odsłonach. Jeśli więc przy poprzednich bawiliście się dobrze, to przy tej też powinniście. Tymczasem zostawiamy was ze zwiastunem premierowym i kilkugodzinnym zapisem rozgrywki… 

Premierowy zwiastun Football Manager 2019 i gameplay:

Gra Football Manager 2019 jest dostępna na PC. Wraz z nią – jak zwykle – zadebiutowały też edycje mobilne: Football Manager 2019 Touch oraz Football Manager 2019 Mobile.

Źródło: Sports Interactive, Metacritic

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    zwolay
    -4
    Polecam każdemu fanowi piłki nożnej-tłukę w tę serię od wielu lat ale ta odsłona jest naprawdę super-kupujcie a nie odkleicie się od kompa!