Gry

Fortnite, czy to battle royale dla przedszkolaków?

Martyna Szweda | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Tak twierdzą złośliwcy oraz zagorzali fani PlayerUnknown's Battleground. A jak jest naprawdę?

Fornite Battle Royale tworzony jest przez Epic Games, które znane jest z takich produkcji jak Paragon czy Unreal Tournament. W produkcji jest też polski akcent, a to dzięki warszawskiej ekipie ze studia People Can Fly.

Jest to kolejna gra wydana w tzw. wczesnym dostępie. Ciekawe czy to efekt mody czy próba niepostrzeżonego wyciągnięcia pieniędzy od graczy?

Obejrzyj recenzję gry, której popularności zazdroszczą największe tytuły. A najfajniejsze jest to, że gra jest bezpłatna:)

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pablo11
  Na jakiej podstawie został napisany ten artykuł ??
  ,,Ciekawe czy to efekt mody czy próba niepostrzeżonego wyciągnięcia pieniędzy od graczy?"
  Fortnite Battleroyale jest grą darmową. A można jedynie dokupić pakiety np. na skiny za dodatkową dopłatą(razem z PVE). Więc w jaki sposób miałaby wyciągać pieniądze od graczy ?? Jak ktoś chce kupuje skiny, jak nie to nie.
  Fortnite jest płatny, ale ta część związana z ratowaniem świata(PVE), o której tutaj nie wspomniano nawet słowem.

  Wyciąganie pieniędzy od graczy to PUBG, który został oficjalnie wydany (jedna z nielicznych EA która wyszła z EA). Przy okazji PUBG jest mniej dopracowany od większości gier, które są w EA. Nie dość, że wymaga średnio dobrego sprzetu do grania. To jeszcze nawet przy 100FPSach nie działa płynnie bo serwer działa z mniej niż połową z tego. Nie ma oficjalnych informacji na temat Tickrate na serwerach ale z zasłyszanych informacji wiem, że to około 40. Taki Tickrate w FPS ??
  6
 • avatar
  Vendeur
  Gracze PUBG nie mogą znieść, że powstała gra, która posiadając tę samą formułę BR, jest o wiele dynamiczniejsza, żywsza, wymaga więcej inwencji od gracza, a do tego w ostatnim okresie na Twichu zdobywa o wiele więcej widzów i ogólnie popularności... :)
 • avatar
  kamil_18_19
  Ta zagrajcie sobie w Escape From Tarkov a nie gry jakieś dla dzieci pokroju tego czy PUBG-a. Tarkovie jest adrenalina żeby nie stracić szpeju, a zyskać.
  -1
 • avatar
  kamil_18_19
  Dwa razy to samo się wstawiło.
  -1
 • avatar
  seeqin
  Gra dla casuali.
  -3
 • avatar
  RGB username
  Pani Martyno proponuje doinformowac sie na temat danej gry przed napisaniem czegokolwiek albo wrocic do kuchni.
  -5