Gry

Epic Games wreszcie zabiera głos w sprawie Fortnite

przeczytasz w 1 min.

Wedle najnowszych zapowiedzi prace postępują zgodnie z planem i gra cały czas jest rozwijana.

Fortnite gra

Swojego czasu Epic Games wywołało spore zamieszanie zapowiadając Fortnite. Produkcję tę zareklamowano jako pierwszą grę na silniku Unreal Engine 4 i dzięki temu wzbudziła ona spore zainteresowanie. Później słuch o niej zaginął i w ostatnich miesiącach nie ujawniano niczego nowego. Producent przerwał jednak wreszcie milczenie.

Warto może przypomnieć na początku, o czym w ogóle tutaj mówimy. Rozgrywka dzielić będzie się niejako na dwie części. Za dnia gracz zmuszony będzie do budowania prowizorycznych schronów, w których po zachodzie słońca trzeba będzie bronić się przed atakującymi falami zombie. Możliwości budowy ma być wiele, nie zabraknie też systemu rozwoju postaci oraz możliwości modyfikowania broni. Wszystko podane w kreskówkowej oprawie graficznej.

Wymienione elementy widzieliśmy już na pierwszym zwiastunie gry. Pojawił się on jednak już dość dawano i wedle najnowszych zapowiedzi od tego czasu zmieniło się całkiem sporo. Pozostaje nam czekać na dowody takiego stanu rzeczy.

"Powiedziałbym, że gra ewoluowała.Podobnie jak wszystkie inne tworzone gry,tak i ta musi pokonać długą,długą drogę iwiele rzeczyodkrywasię w miarę dokonywania postępów.Patrzymy na Fortnite z dużą nadzieją i nie chcemywydać jej za szybko, zanim nie zaimplementujemy najważniejszych elementów. Zespółpracujenaprawdę ciężko.Myślę, żezrobiłogromne postępy.Mam nadzieję, żebędziemymogliwkrótcewięcejo tym opowiedzieć.Już teraz mogę zdradzić, żetesty dają nam mnóstwofrajdy."


Pozostaje nam czekać na kolejne informacje. Na chwilę obecną wiemy jedynie tyle, że gra pojawi się na PC, ale jej data premiery to wielka zagadka.

Źródło: destructoid, youtube

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Wymyślają jakieś cuda a seria Unreal i Unreal Tournament dogorywa. Taki Blizzard jadąc na famie marki Diablo wypuścił prawie dwa lata temu parodię diablo a teraz dodatek do niej i trzepie na tym niezłą kasę. A Epic widać na tyle dużo zarabia na ich silniku, że nie chce im się wypuścić nowego Unreala lub UT. :-)
  • avatar
   Dragonik
   0
   Właśnie a zawsze z nowym silnikiem jako pierwszy wychodził UT więc do roboty Epic
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    W końcu UE znalazł swoje zastosowanie:) kartonowa grafika.
    • avatar
     Dragonik
     0
     Miałem na myśli pierwszego Unreala ale fakt faktem Unreale były pokazem możliwośći silnika nie prawda?
     • avatar
      freezoid
      0
      https://www.youtube.com/watch?v=a4BvczLHsnw
      • avatar
       ff00jek
       0
       Tylko żeby tą bardzo ciężką pracą nie zrobili z tego MC... :p