Oprogramowanie

Gadu-Gadu jednak znalazło nowego właściciela

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
20 komentarzy Dyskutuj z nami

Wedle oficjalnego komunikatu nie będzie miało to wpływu na funkcjonowanie komunikatora.

Gadu-Gadu

W połowie miesiąca informowaliśmy, iż Gadu-Gadu wystawione zostało na sprzedaż. Zastanawialiśmy się wtedy czy systematycznie tracący na popularności komunikator będzie w stanie kogokolwiek zainteresować. Okazało się, że tak i nie trzeba było na to wcale wiele czasu.

Chętnym okazała się firma Xevin Consulting Limited i musiała ona przedstawić na tyle zadowalającą ofertę, że została ona szybko przyjęta. Transakcja sfinalizowana została dziś, ale, jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu, nie ma to wpływu na funkcjonowanie komunikatora. Nie można jednak zapominać, iż od teraz właśnie Xevin Consulting Limited dysponuje danymi osobowymi ujawnionymi przez użytkowników.

„Transakcja nie wpływa w jakikolwiek sposób na korzystanie z Serwisu. W związku z tym, że jesteś użytkownikiem Serwisu, w celu dalszego świadczenia usług w Serwisie, koniecznym jest przetwarzanie przez Nabywcę udostępnionych przez Ciebie danych osobowych. [...] Informujemy, że od dnia 30 października 2015 roku administratorem Twoich danych osobowych jest Xevin Consulting Limited z siedzibą przy ulicy Gr. Xenopoulou 17, 3106 Limassol, Cypr, a dane przetwarzane są w celu i w zakresie właściwym dla usług świadczonych w Serwisie.”

Regulamin dostępny na oficjalnej stronie uznany zostanie za zaakceptowany 15 listopada. Jeśli coś wam się w nim nie podoba możecie do tego czasu odinstalować Gadu-Gadu ze swojego komputera czy urządzenia mobilnego.

Źródło: gg

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  oolloo
  Jedyne dane, jakie podałem przy tworzeniu konta na GG to mój email oraz nick. GG to nie Facebook : )
  3
 • avatar
  Nullmaruzero
  Eeee, a co jak nie mam gadu-gadu a używam innego komunikatora, np. WTW, który śmiga po protokole GG? Albo co z osobami które GG dawno nie używają ale numeru nie kasowali (da się w ogóle skasować numer gg wraz ze swoimi danymi?)... Muszą w jakiś sposób umożliwić rezygnacje z usługi i kasację danych.
  2
 • avatar
  gumol
  "musiała ona przedstawić na tyle zadowalającą ofertę, że została ona szybko przyjęta"

  od kiedy zadowalająca = jedyna? :D
  jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
  2
 • avatar
  rafal12322
  W dobie steama, facebooka i innych tego typu wynalazków, ktoś jeszcze korzysta z gg? :P
 • avatar
  UKBIB2012
  hahaha co za desperat , właśnie mi przypomnieliście że takie coś było hahaha ,dziękuję zapomniałem o tym wieki temu ...
  -1
 • avatar
  Snack3rS7X
  Nie rozumiem czegoś, przecież GG mogę w każdej chwili odinstalować ze swojego komputera, a jeśli odinstaluje przed tym 15 listopada to jakoś się zobowiążą i oddadzą mi wysłane przeze mnie dane?
  -5
 • avatar
  szpak333
  Od kiedy używam Kadu nie wiem co to GG, mało mnie interesują losy tej firmy
  -7
 • avatar
  darkowal
  padu padu :-)
 • avatar
  mich64
  Ruskie kupili.