Systemy operacyjne

Galaxy Note 3 Neo otrzymuje Androida 4.4 KitKat

przeczytasz w 1 min.

Aktualizacja w pierwszej kolejności pojawiła się w Indiach, ale dość szybko zjawiać ma się również w innych krajach.

Galaxy Note 3 Neo smartfon Android 4.4 KitKat

Aktualizacja Androida jest tematem dość drażliwym, ponieważ nowe wersje platformy Google trafiają na smartfony zdecydowanie wolniej niż chcieliby tego użytkownicy. W efekcie niemal każda aktualizacja zostaje zauważona i nie wypada o niej nie wspomnieć. Tym razem nowszą wersję systemu z logo zielonego robota cieszyć mogą się właściciele jednego z modeli Samsunga.

Producent udostępnił wreszcie Androida 4.4.2 KitKat dla międzynarodowego wariantu Galaxy Note 3 Neo. Wreszcie, ponieważ na rodzimym rynku producenta aktualizacja pojawiła się już dość dawno. Zagadką pozostaje to, czemu Koreańczycy otrzymali ją zdecydowanie wcześniej, ale w tej chwili najważniejszy jest chyba fakt, że KitKat trafiać będzie na smartfony używane w innych częściach świata.

Nie są jeszcze znane wszystkie zmiany, jakie aktualizacja przynosi, ale wygląda na to, że nie będzie to tylko nowsza wersja systemu i funkcje z tego wynikające. Najprawdopodobniej nieco poprawi się wydajność urządzenia oraz czas pracy na jednym cyklu ładowania.

Aktualizacja w pierwszej kolejności pojawiła się w Indiach, ale dość szybko zjawiać ma się również w innych krajach. Rozpowszechniana będzie za pośrednictwem OTA (over the air) oraz programu Samsung Kies.

Źródło: sammobile, samsung

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Michur
  1
  O aktualizacji HTC ani słowa a taki M7 (obecnie już androidzie na 4.4.3) dostał 4? aktualizacje plus 2 nakładki no ale wiadomo HTC nie paci jak M$ i Samsung za "opiniotwórcze artykuły"
  • avatar
   Pietrrokov
   1
   Wole kupić za podobną cenę HTC Desire 816 niż Note 3 Neo .
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Samsung Kies to raczej powinien zmienić nazwę na Kiep. Jak chcesz zaktualizować telefon to wysyła do Samsunga tonę danych o twoim komputerze, ja podziękowałem i wgrałem rom koledze innym programem.
    • avatar
     Viperus
     0
     Note 2 miał wcześniej od Note 3 Neo ?