• benchmark.pl
 • Gry
 • Galaxy Note 7 trafił do GTA 5 - jako... materiały wybuchowe
Gry

Galaxy Note 7 trafił do GTA 5 - jako... materiały wybuchowe

przeczytasz w 1 min.

Bardzo humorystyczne podejście do problemów, z jakimi boryka się Galaxy Note 7.

O Galaxy Note 7 mówi się ostatnio naprawdę sporo, niestety zazwyczaj w mało pozytywnym tonie. Cierpiący na problemy z wybuchającymi bateriami smartfon został wycofany ze sprzedaży, trwa proces wymiany wadliwych egzemplarzy, co dla większości osób nie jest tematem do żartów. Nie dla wszystkich.

Na scenę wkraczają tutaj twórcy modów do gier, a konkretnie jeden z nich ukrywający się pod pseudonimem HitmanNiko. Przygotował on modyfikację do Grand Theft Auto V, w której centrum uwagi znalazł się właśnie Galaxy Note 7.

Nawiązując do problemów urządzenia nie będziemy jednak korzystać z niego w tradycyjny sposób. Dzięki omawianej modyfikacji Galaxy Note 7 dołącza bowiem do arsenału. Zaglądając do sklepu znajdziemy wszystkie dobrze znane graczom pozycje z wyjątkiem bomby przylepnej. To właśnie ją zastępuje Galaxy Note 7, przy pomocy którego siać można zniszczenie na ulicach Los Santos.


Co sądzicie o takiej modyfikacji? Zainteresowani znajdą ją pod tym adresem. Pamiętajcie, że jak wszystkie tego typu elementy tak i tego moda instalujecie na własną odpowiedzialność.

Źródło: gta5-mods, Modded Games

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gural23
  15
  HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH I dobrze.
  • avatar
   Stashqo
   7
   W czasie moich ostatnich dwóch lotów, wszystkim posiadaczom note7 nakazano wyłączyć i odłączyć urządzenia od wszelakich powerbanków. Na mojego note4 też się jakoś podejrzliwie steward patrzył, paranoja normalnie ;) Nie to, że Samsungowi nie powinno się dostać bo wypuszcza takie buble w topowym segmencie, ale przypadki samozapłonów smartfonów to nie pierwszyzna i nie wiem czemu robi się wokół tego tyle zamieszania.
   • avatar
    spocco
    5
    Z jajem, fajne. Abstrachując od samego moda... szkoda tylko, że przysłowiowego Kowalskiego za posiadanie noża w miejscu publicznym, traktuje się jak kryminaliste czy terroryste, a tu proszę.. pewien koncern wypuścił do sprzedarzy urządzenie, które można potraktować jako samowybuchającą bombę, jako narzędzie destrukcji innych ludzi! i o żadnych aresztowaniach ani widu ani słychu. Odpowiedzialność jak zwykle uciszy się przy pomocy pieniędzy, których akurat mają pod dostatkiem i żadna odpowiedzianość czy kara nikogo nie spotka. Smutne.
    • avatar
     Kuba00PL
     1
     Spodziewałem się tego. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
     • avatar
      vic8787
      0
      Mnie to bawi.
      • avatar
       akai12
       0
       I am very happy to read yours article. I hope you will do the same.I hope you read my articles Happy bubbling
       https://wminecraft.net/minecraft-forge/