Smartfony

Galaxy S5 pojawi się w wersji Google Play Edition

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Dla wielu osób będzie to smartfon idealny.

Galaxy S5 Google Play Edition

Nawet osoby, które nie sympatyzują z firmą Samsung muszą przyznać, iż Galaxy S5 to obecnie jeden z najciekawszych smartfonów na rynku. Być może wkrótce jego atrakcyjność jeszcze wzrośnie, ponieważ pojawić może się on w wersji Google Play Edition.

System Google Android to obecnie najpopularniejsza mobilna platforma. Każdy z producentów oferuje jednak dodatkowo swoje autorskie nakładki, pod przykrywką których dodaje do systemu sporo elementów. Zabieg ten stosuje również Samsung, co niekoniecznie wszystkim się podoba.

Dla wielu osób zdecydowanie ciekawszą opcją jest bowiem tzw. "czysty Android". Oferują go smartfony w wersji Google Play Edition, których jednak za wiele nie ma. Wśród modeli koreańskiego producenta jest to obecnie Galaxy S4, ale najnowsze informacje wskazują, iż wkrótce dołączy do niego (lub pojawi się w zastępstwie) Galaxy S5. Jego zdjęcie pojawiło się bowiem w sklepie Google obok innych smartfonów w wersji Google Play Edition, co zwiastować może rychłą zapowiedź.

Nie jest tajemnicą, iż Android bez jakichkolwiek nakładek cechuje się większą płynnością działania i brakiem zbędnych aplikacji zajmujących pamięć smartfona. Chociaż Galaxy S5 działa bez najmniejszych zarzutów, to wersja Google Play Edition oznaczałaby inne korzyści, chociażby znacznie szybsze aktualizacje.

Źródło: sammobile

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  HEHE klawisze ekranowe i u dołu ciekawe...
 • avatar
  Konto usunięte
  I tak nie będzie dostępny...
 • avatar
  Q'bot
  Patrząc na załączonego screen'a, to ten jądrojad już nie jest 'czysty'...
  -3
 • avatar
  Tyskie89
  Najciekawszy to jest narazie mityczny OnePlus One.

  Snapdragon 600, 800, 805 Sense od HTC chodzi idealnie, na Samsungu i tak beda lagi... a gry z marketu i tak nie wykorzystuja mozliwosci Snapdragona 600 a co dopiero reszty.
  -5
 • avatar
  Konto usunięte
  Od razu ładniej to wygląda...
  Choć te "softkeys" na grafice to niezły żart - widać, że robione na szybko i w dodatku bez wyobraźni :P.