Gry

Games for Windows Live lepsze dzięki Fable III

przeczytasz w 1 min.

Producenci gier pomagają Microsoftowi ulepszyć pecetowy serwis gry sieciowej.

 Warto przeczytać:
 

Portal 2 - niespodzianka przed premierą

Games for Windows Live, oględnie mówiąc, nie cieszy się na komputerach osobistych taką popularnością, jak choćby Xbox Live na Xboksie 360. Środowisko graczy PC, od wielu lat przyzwyczajone do grania przez sieć i rozwiązań konkurencyjnych niejednokrotnie nie pozostawia na usłudze Microsoftu suchej nitki. To jednak nie zraża wielkiego M, a tylko dopinguje twórców serwisu do jego ulepszania.

Najnowszym pomysłem Microsoftu na ulepszenie Games for Windows Live jest wykorzystanie doświadczenia producentów gier. Jak poinformował ostatnio Kevin Unangst z Microsoftu, firma przyznaje, że początek działania serwisu nie był usłany różami, ale teraz - dzięki wsparciu fantastycznych gier, GfW Live ma pokazać swe nowe oblicze. Grą, która ma "zrobić dla GfW Live to samo, co Halo zrobiło dla Xbox Live" jest dzieło Petera Molyneux - Fable III.

Zespół, pracujący nad pecetową wersją gry współpracuje ponoć ściśle z twórcami Games for Windows Live i daje pracownikom serwisu wiele cennych wskazówek, które wcześniej lub później zostaną wykorzystane dla ulepszenia usługi. Pracownicy Lionhead Studios mają ponoć niezwykle jasną wizję tego, jak ma wyglądać GfW Live i dzielą się nią z Microsoftem.

Cóż dodać? Każde działania mające na celu usprawnienie Games for Windows Live można tylko pochwalić, a co z tego wyjdzie - zobaczymy. Przypomnijmy jeszcze tylko, że Fable III wydane zostanie na PC już w maju.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  To ciekawe, gralem w PC wersje Fable 3 i jakos nie zauwazylem tych zmian na lepsz... Nawet znalazlem pare problemow we wspolpracy pomiedzy tymi dwoma produktami :).
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Games for Windows Live
   skreca mnie jak widze to.... niestety bylo potrzebne do grania w GTA i bulletstorma. Jedno z najgorszych doznan komputerowych, jakie moze czlowieka spotkac.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    GfWL nigdy nie będzie tak dobre jak STEAM. Ten jeszcze nigdy nie przeszkadzał mi w graniu, nie przesiał gdzieś moich save`ów (Gears of War zaczynałem 3 razy).
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Gejms for PeceSzajs podobno nowa nazwa
     • avatar
      lwses
      0
      Games for Windows Live NA GORSZE !!! to dziadostwo powoduje wszelkiej maści błędy jak choćby windows live exe który zamyka grę bez przyczyny.Szkoda że Dirt3 będzie na tym gównie bazować.

      Games for Windows Live to ścierwo,szajc !!

      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ja na tym dziadostwie do dziś nie mogę się zarejestrować, nie wiedząc czemu (mimo iż oficjalnie w Polsce usługa została uruchomiona).

       Dziękuję bardzo za takie "rozwiązanie".