Gry Xbox One

Microsoft szykuje się na targi Gamescom 2013 - nowe wieści o Xbox One i dużo gier

przeczytasz w 1 min.

Na targach Gamescom 2013 ujawnione zostaną nowe informacje na temat Xboxa One, ale największą atrakcją mają być prezentacje gier na tę platformę.

Microsoft targi Gamescom 2013

Lada chwila wystartują targi Gamescom 2013. Do Kolonii zjeżdża się cała branżowa śmietanka i to zapowiada naprawdę ciekawą imprezę. Sporą aktywność wykazywać powinien zwłaszcza Microsoft.

Gigant z Redmond musi cały czas starać się zdecydowanie bardziej niż Sony, gdyż to właśnie przygotowana przez niego konsola spotkała się ze zdecydowanie gorszym przyjęciem przez graczy. W ostatnich tygodniach zrezygnowano z kilku kontrowersyjnych pomysłów i podkręcono nawet układ graficzny urządzenia tak, by oferowało ono jak najwięcej i, co ważne, podobało się graczom.

Na targach Gamescom 2013 ujawnione zostaną nowe informacje na temat Xboxa One, ale największą atrakcją mają być prezentacje gier na tę platformę. Powinno być ich naprawdę wiele, a dla zwiedzających w grywalnych wersjach udostępnione zostaną takie tytuły jak Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome, Killer Instinct, Kinect Sports Rivals, Project Spark, Dead Rising 3 oraz FIFA 14.

To właśnie o grach przypomina także najnowszy zwiastun promujący nową konsolę. Jego zdaniem, najlepsze gry są właśnie na Xbox One.


Microsoft nie zapomina jednak o konsoli Xbox 360 i również jej poświęci chwilę uwagi. Właściciele tej platformy spodziewać mogą się prezentacji m.in. nowej odsłony Fable i World of Tanks, ale, jak zapewnia producent, nie będą to jedyne atrakcje.

Źródło: majornelson, gamedynamo, youtube

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  17
  Nie jestem użytkownikiem konsol - jestem PC'towcem, ale nawet stojąc i patrząc z boku na całą tę marketingową nagonkę PS4vsXBOXONE, bez chwili zastanowienia sięgnąłbym po PS4, a nie XBOXONE.
  M$ totalnie przegrało tą spaloną początkową kampanią, która dosłownie promowała wszystko przeciwko graczom.

  Good job guys!
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Czekam na odpowiedź SONY :)
   • avatar
    TurboHydra
    1
    Ciekawe jak na sprzedaż wpłynie fakt, że do europejskich preorderów będzie dodawana fifa 14 w cyfrowej wersji.
    • avatar
     Konto usunięte
     -3
     Nie ma co jeździć po MS w nieskończoność bo odwrócili się już od najbardziej krytykowanych rozwiązań. Kinnect`a też będzie można całkowicie wyłączyć, w grach będą się pojawiały komunikaty o tym, czy chcemy go uruchomić. Zostało jedynie wymuszenie kupna konsoli bez kinnect`a i jesteśmy w domu. I pomyśleć, że zmiany zapoczątkował niezamierzenie znienawidzony przez wszystkich Don M.

     Te dyskusje o tym jaką to PS4 ma przewagę sprzętową trochę mnie śmieszą bo stawiam wypłatę, że w tytułach na wszystkie platformy będą to tak "znaczące" różnice jak przy obecnej generacji.
     • avatar
      Devio
      -4
      Jedyne co z konsoli M$ jest dobre to gamepad i nic po za tym