Smartfony

Co się stanie, gdy przycisk Home w smartfonie iPhone 7 ulegnie awarii?

przeczytasz w 1 min.

Okazuje się, że iPhone 7 może pochwalić się bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Chyba nikt odpowiednich statystyk jeszcze nie przygotował, ale całkiem sporo smartfonów może pochwalić się fizycznym przyciskiem HOME pod ekranem. Awaria tego elementu z pewnością nie jest niczym przyjemnym, aczkolwiek Apple postarało się zminimalizować konsekwencje do minimum.

Okazuje się, że iPhone 7 może pochwalić się bardzo praktycznym rozwiązaniem. Jeśli przycisk HOME ulegnie w tym modelu awarii na ekranie pojawi się jego odpowiednik. Cechuje się on naturalnie skromniejszą funkcjonalnością, ale daje możliwość w miarę komfortowej obsługi urządzenia do czasu oddania go do naprawy.

Wszystko zostało już przetestowane w praktyce, ponieważ informacje te pochodzą od jednego z użytkowników forum MacRumors. Na dowód opisywanych rewelacji przedstawił on zdjęcie swojego smartfona, w którym aktywował się „rezerwowy” przycisk Home.

iPhone 7 przycisk HOME

Można przypuszczać, że podobne rozwiązanie znalazło miejsce także w modelu iPhone 7 Plus. Mimo tego najlepiej będzie oczywiście wtedy, gdy użytkownicy nie będą musieli z niego korzystać.

Źródło: Apple, gizmodo

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  victordeleco2
  4
  Z góry zakładają, że może się zepsuć?
  • avatar
   ovalbee
   1
   Byłoby rzetelniej napisać że , nie tylko iPhone 7 jest wyposażony w taką "rewolucyjną" funkcjonalność.Znalazłem ją w iPhone 6 ,6s, 5, 5s, i SE.To bardziej cecha systemu niż sprzętu.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login