Gry Xbox One

Gears of War na Xbox One nie pojawi się szczególnie szybko

przeczytasz w 1 min.

Nowe Gears of War powstaje, ale nie powinniśmy liczyć na szybką premierę.

Gears of War gra na Xbox One

Obecni i przyszli właściciele konsoli Xbox One zapewne prędzej czy później zaczną rozglądać się za grą z serii Gears of War. W świetle najnowszych doniesień lepiej nie robić sobie na nią w tej chwili większych nadziei.

Prawami do marki dysponuje obecnie Microsoft, który nie ukrywa, iż nowe Gears of War powstaje, ale nie powinniśmy liczyć na szybką premierę. Pracami nad grą zajmuje się studio Black Tusk, przed którym postawiono bardzo wymagające zadanie. Microsoft chce bowiem wzmocnić pozycję marki Gears of War, a najlepszym ku temu sposobem ma być wydanie produktu najwyższych lotów.

Phil Spencer wdał się ostatnio na jednym z portali społecznościowych w dyskusję z fanami i chyba nie przypuszczał, że zasypią oni go tyloma pytaniami na temat Gears of War w wersji na nową konsolę. Najważniejszym pytaniem było naturalnie to, kiedy spodziewać można się debiutu takiej produkcji. Niestety wszystkim, którzy chcieliby jej wydania jak najszybciej nie będzie do śmiechu.

"Ciągle jesteśmy w fazie planowania. Mogę powiedzieć, że pierwsze Gears of War od Black Tuskmusi ponownie rozbudzić zainteresowanie tą serią, a także ją rozwinąć i dlatego nie należy działać za szybko. Wierzę, że znaleźliśmy odpowiedni zespół do tego, aby osiągnąć ten cel i chcemy dać im na czas."

Wydaje się, że podwali do podjęcia takich działań dało Gears of War: Judgment, które zostało przyjęte gorzej niż poprzednie części tej serii. Już jakiś czas po jego premierze pojawiały się zresztą podobne głosy sugerujące, iż trzeba dobrze zastanowić się nad przyszłością Gears of War. Miejmy nadzieję, że zarysuje się ona w różowych barwach.

Źródło: eurogamer.net, dualshockers

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TruGeek
  1
  Nie sądzę aby Czarny Tusk dobrze sprzedał się w Polsce ;)

  • avatar
   Radical
   0
   No raczej że się nie pojawi szybko jak Black Tusk który dziubał coś tam przy jakimś swoim pojekcie dostał 2 tygodnie temu zielone światło i ma robić Gears of War tak więc nic nie jest gotowe na dzień dzisiejszy. Wygląda to tak że Microsoft wypuścił konsole po czym przypomniał sobie że musi jakieś gry na nią wypuścić.... Za gearsy to oni się powinni już 2 lata temu zabrać żeby za rok wypuścić porządną gre.
   • avatar
    Marked
    0
    "Wydaje się, że podwali do podjęcia takich działań dało Gears of War: Judgment" o co chodzi w tym zdaniu?
    • avatar
     Snake73
     0
     Ciekawe co na to kuria.