Gry Xbox One

Pierwsze spojrzenie na Gears of War Remastered

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawiły się nowe materiały, które najprawdopodobniej pochodzą z wczesnej wersji tej właśnie produkcji.

Gears of War Remastered

Od dłuższego już czasu krążą słuchy, jakoby wydana prawie dziewięć lat temu pierwsza odsłona serii Gears of War miała doczekać się odświeżonej wersji tworzonej z myślą o konsoli Xbox One. I choć firma Microsoft wciąż tych rewelacji nie potwierdziła, w sieci pojawiły się nowe materiały, które najprawdopodobniej pochodzą z wczesnej wersji tej właśnie produkcji.

Oczywiście dwa kilkunastosekundowe filmiki pochodzą z nieoficjalnych źródeł i nie możemy być pewni tego, czy faktycznie prezentują Gears of War Remastered. Odmowa komentarza ze strony Microsoftu oraz studia Black Tusk, które przejęło prawa do serii, jak również usuwanie na bieżąco kolejnych „wstawek” pozwala jednak żywić nadzieję, że rzeczywiście mamy tutaj do czynienia z odświeżonym hitem Epic Games.

O samej grze niestety nic na razie nie wiadomo, dlatego też zachęcamy do oglądania filmików (tym bardziej, że nie wiadomo jak długo pozostaną aktywne):

Źródło: GamesRadar, Softpedia, AllGamesBeta, NeoGAF

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  1
  Zawsze jak wychodziła nowa generacja to był wysyp nowych tytułów, jednych kiepskich innych świetnych natomiast teraz same remastery :/
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   "Odmowa komentarza ze strony Microsoftu oraz studia Black Tusk, które przejęło prawa do serii, jak również usuwanie na bieżąco kolejnych „wstawek” pozwala jednak żywić nadzieję, że rzeczywiście mamy tutaj do czynienia z odświeżonym hitem Epic Games."

   Przecież Microsoft banuje konta osób, które to ujawniły więc po co komentarz. Może to dopisać warto?
   • avatar
    kerry_sd
    -1
    to tak jakby wydawano co 4 lata odświeżoną wersję Gwiezdnych Wojen zamiast nowych części (co zresztą miało miejsce... :/)

    a może zamiast nowego sezony Gry o tron zremasterujemy stare? wyjdzie taniej a przecież tyle osób nei widziało początku serii!
    • avatar
     kerry_sd
     -1
     jeszcze jedna rzecz: poprzednia generacja wprowadziła modę na bzdurne DLC, obecna na remastery i masowy downgrade, do tego płatne multi na wszystkich platformach

     it's not for the players, it's for money
     • avatar
      Green Lantern
      -2
      A wziąłeś pod uwagę, że wcześniejsze konsole (PS2, PS3) były kompatybilne wstecz? Zresztą piszesz tak jak by nic innego nie wychodziło :)
      • avatar
       -AKATSUKI-
       -4
       Masowy downgrade gier, only on PS4