Internet

Google: ewolucja wyszukiwania od 1996 r.

przeczytasz w 1 min.

Historia Google na filmie

Macie pytanie? Piszecie zadanie? Szukacie ulubionego filmu, piosenki czy wiadomości ze świata? Chcecie znaleźć cokolwiek w sieci. Co robicie? Korzystacie z wyszukiwarki Google. Mówi się, że skoro czegoś nie ma w Googlach to to nie istnieje. Oczywiście pracownicy Microsoftu dopowiadają, że istnieje to w wyszukiwarce Bing, ale to materiał na osobny artykuł.

Google przeszło niesamowitą drogę, od pracy naukowej do systemu skupiającego wyszukiwarkę, klienta e-mail, portal społecznościowy, a nawet system operacyjny. W każdym razie wiele osób nie wyobraża sobie dziś życia bez Google. Jeśli zastanawialiście nawet tym jak ewoluowała wyszukiwarka, jak i kiedy dodawano nowe funkcje, to mamy dla Was dobrą informację. Firma z Mountain View udostępniła w sieci filmik odpowiadający na te pytania.

Firma przyznała się, że rocznie wprowadza około 500 poprawek w działanie wyszukiwarki. Jedne są praktycznie niezauważalne, inne widać gołym okiem. Zapraszamy do obejrzenia filmiku, liczymy na więcej takich produkcji.


Więcej o firmie Google i jej produktach:

Źródło: Hot Hardware

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Czy zwróciliście uwagę na ilość MacBooków w siedzibie Google? A szef Apple - Steve Jobs - tak bardzo nienawidził twórców Androida.

  I po co to podżeganie?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Znam ta ewolucje: kiedys sensowne wyniki, dzis najpierw petryliardy reklam. Tylko, to nie jest nazywane w biologii ewolucja, a degeneracja.