Smartfony

Google Pixel 3 XL na zdjęciach - potwierdza się obecność notcha

przeczytasz w 1 min.

Google Pixel 3 XL nie będzie radykalnie odbiegał od swojego poprzednika, ale w oczy od razu rzuci się wyświetlacz z notchem. O wydajność smartfona można być spokojnym.

Powoli nasilać powinny się doniesienia na temat nowych smartfonów od Google. Spodziewać możemy się premiery modeli Pixel 3 i Pixel 3 XL, o drugim z nich już teraz wiemy całkiem sporo.

Najnowsze doniesienia koncentrują się na stylistyce smartfona. Jakiś czas temu sugerowano, że Pixel 3 XL wyposażony zostanie w wyświetlacz (najprawdopodobniej P-OLED 6,2 cala) o bardzo smukłych ramkach, ale z wciąż kontrowersyjnym notchem. Opublikowane zdjęcia potwierdzają taki obrót spraw, a jednocześnie pokazują, jak prezentować będzie się biała wersja kolorystyczna smartfona.

W przeciwieństwie do czarnej, mniej widoczny jest tutaj dwukolorowy, tzn. w części matowy, a w części błyszczący tył. Obudowa ma być wykonana ze szkła. Uwagę zwraca też pojedyncza tylna kamera. Jak widać, tutaj producent nie będzie podążał za panującymi trendami. Brak dodatkowej kamery nie powinien jednak budzić obaw co do jakości zdjęć, smartfony Google wypadają w tej kwestii bardzo dobrze.

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

Poza wspomnianym już wyświetlaczem, specyfikacja obejmować ma tutaj między innymi procesor Qualcomm Snapdragon 845, 4/6 GB RAM, 64/128 GB pamięci wewnętrznej i oczywiście najnowszą, czystą wersję systemu Google Android.

Swojego czasu sugerowano, że Google może pochwalić się smartfonami Pixel 3 i Pixel 3 XL już w sierpniu. Obecnie bardziej prawdopodobny wydaje się jednak październik. Wraz ze smartfonami zobaczymy trzy smartwatche.

Źródło: xda-developers

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  5
  Jednak Google to hipokryci.

  Przy Pixel 1 śmiali się z Apple że w iPhone 7 nie ma jack'a 3,5mm a sami rok później zrobili to samo w Pixel 2. Podczas premiery którego nabijali się z notch 'a w iPhonie X. Ledwo rok później robią i znowu robią to co Apple...
  • avatar
   Dragonik
   5
   W każdym telefonie wygląda to coś obrzydliwie.