Smartfony

U Google'a stabilnie. Nowy flagowiec przyłapany na zdjęciach pół roku przed premierą

przeczytasz w 1 min.

Oczekuje się, że Pixel 9 Pro zostanie zaprezentowany dopiero w okolicach października, ale Google już teraz ma poważne problemy z ukrywaniem go przed światem.

… i z tego typu problemami firma boryka się nie pierwszy raz, bo Google znany jest z totalnej nieporadności w kwestii przecieków. Zdarzało się już przecież, że na długo przed premierą nowego telefonu po sieci hulały jego oficjalne zdjęcia, reklamy czy nawet wideorecenzje. 

Wygląd nadchodzącego Pixela 9 Pro znany jest już od stycznia, ale dotychczas do sieci trafiły jedynie schematy zdradzające ogólny kształt obudowy. Teraz przyszła pora na zdjęcia ukazujące telefon "na żywo". 

Google Pixel 9 Pro na zdjęciach

Fotki mające prezentować prototyp Pixela 9 Pro opublikował serwis Rozetked. Telefon został sfotografowany u boku iPhone’a 15 Pro Max, który jest znacznie większy, ale - według wcześniejszych doniesień - flagowiec Google’a również ma być dostępny w dwóch rozmiarach. 

Pixel 9 ProPixel 9 ProPixel 9 Pro

Przeciek potwierdza, że Pixel 9 Pro ma zostać uzbrojony w kanciastą obudowę, symetryczne ramki otaczające ekran i potrójny aparat umieszczony w owalnej i centralnie ulokowanej wysepce. 

Pixel 9 ProPixel 9 Pro

Pixel 9 ProPixel 9 Pro

Mowa o prototypie, więc w wyglądzie teoretycznie wszystko może się jeszcze zmienić, ale historia uczy, że szanse na to są niewielkie. Wygląd wszystkich wcześniejszych generacji idealnie pokrywał się z przeciekami. 

Data premiery serii Pixel 9 nie jest jeszcze znana, ale Google zazwyczaj prezentuje swoje nowe smartfony w październiku. Można też oczekiwać, że zostaną wstępnie zapowiedziane podczas majowej imprezy Google I/O 2024.

Źródło: Rozetked

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  galv.
  1
  będzie w końcu bateria w okolicy 5k i szybkie ładowanie? Czy nadal w tyle za konkurencją?
  • avatar
   piomiq
   0
   Wiadomo co z Pixel 8a?